Sobota do Jongmena: „Nie p***olę się już z tobą, dla nas jesteś zwykłą c***ą”


2021.02.05

opublikował:

Sobota do Jongmena: „Nie p***olę się już z tobą, dla nas jesteś zwykłą c***ą”

fot. P. Tarasewicz

Jeszcze dziś w sieci ma się pojawić klip do nowego singla Soboty „Martwy ciąg (Pro Bono)”. Póki co kolejnego singla zapowiadającego krążek „Homo Sum” można posłuchać w serwisach streamingowych. Premierowy kawałek przynosi serię kolejnych strzałów skierowanych do Jongmena.

„Gdybyś mógł odwołać to, chętnie byś to zrobił, co? / Teraz już nie można, bo za daleko poszło zło / Mleko się rozlało, pobite gary, rozbite szkło / Ja tu ugram złoto, tobie pozostanie robić tło” – nawija w „Martwym ciągu Sobota. W refrenie kawałka szczecinian wykrzykuje: „Nie p***olę się już z tobą, dla nas jesteś zwykłą c***ą”.

Sprawdź także: Sobota tłumaczy, dlaczego nie zawalczy z Jongmenem na FAME MMA

Cały album „Homo Sum” ma być dla Soboty rozliczeniem się z Jongmenem za wydarzenia z ostatniego roku. Artysta w każdym kawałku odnosi się do stawianych przez niego zarzutów potwierdzania zeznań małego świadka koronnego. Przeciwnik nie pozostaje dłużny i od czasu do czasu atakuje Sobotę.

Są rzeczy, których nigdy nie cofniecie – choćbyście nie wiem, co robili. Pała to pała! Zawsze będziesz przemykał jak j***ny szczur. Nigdy nie będziesz miał oddechu. Na każdym koncercie będziesz się bał. I jedyne co ci zostanie, to budowanie „wizerunku” przez twoją żonę zza monitora – komentował niedawno.

Sprawdź także: Sobota odpowiada Jongmenowi rapem. „Zdziwiona jest małpa, że śmierdzą jej łapy”?

Jak zareagował Sobota?

Rzeczywiście się boję tych telefonów, które do mnie nie dzwonią, tych gróźb gangsterów, o których się nie dowiaduję z portali rapowych czy z innych mediów branżowych. Najważniejsze co mogę przekazać teraz to to, że to działa w dwie strony, więc nawzajem – odpowiedział szczecinianin.

Nowy album Soboty trafi do sklepów 5 marca. Dwa dni wcześniej ma ruszyć wysyłka preorderów, które można już zamawiać tutaj. Na płycie znajdzie się 13 tracków, w tym intro, outro oraz jeden skit.

Sobota – „Homo Sum” – tracklista:

1. Intro
2. 6 rano II
3. Dzień sądu (Prokuratura 19.07.2019r.)
4. Jestem gangsta raperem
5. Wystawka
6. SKIT
7. Wyjaśnienia (Prokuratura 05.03.2020r.)
8. Jak nie wiadomo o co chodzi (Koperkowa 10.03.2020r.)
9. Dzień za dniem
10. Morda nie szklanka
11. Jerychońska (Rachab)
12. Martwy ciąg (Pro Bono)
13. OUTRO

Polecane


Share This