Diana Ross nakręciła klip ze swoimi synami

Z okazji premiery nowej płyty, Diana Ross zaprezentowała teledysk do piosenki „All Is Well"


2021.11.13

opublikował:

Diana Ross nakręciła klip ze swoimi synami

Za reżyserię klipu odpowiada Amanda Demme, którą wspierali synowie wokalistki, Evan Ross (producent) i Ross Naess (zdjęcia).

– Synowie dodali mi siły i pewności siebie, by nakręcić ten teledysk – mówi Diana Ross. – Po ponad dwóch latach bez występów, bez możliwości śpiewania przed kamerą, pomogli mi wrócić do wykonywania piosenek dla wielu osób. Cała trójka – Evan (producent), Ross (zdjęcia) i Amanda (reżyseria), a także wielu innych, naprawdę zatroszczyli się o mnie podczas realizacji klipu. Jestem wdzięczna za pracę, którą włożyli w ten projekt.

„Thank You”, 25. studyjny album wokalistki, aktorki, producentki oraz ikony stylu, zawiera wyłącznie nowy materiał. Każda z piosenek przepełniona jest szczęściem, pochwałą życia i radością, a całość dedykowana jest fanom Diany.

– Ostatni rok spędziłam nagrywając nową muzyką będącą wyrazem szczęścia, miłości i wdzięczności, które czuję każdego dnia – tłumaczy Ross. – To moja pochwała życia i was wszystkich. Ze wszystkim, co dzieję się teraz na świecie, wiedziałam, że muszę nagrać płytę, która będzie miała ważne przesłanie.

Diana Ross przy albumie pracowała z uznanymi kompozytorami i producentami. W tym gronie znaleźli się między innymi Jack Antonoff, Troy Miller, Triangle Park, Spike Stent, Prince Charlez, Amy Wadge, Neff-U, Freddie Wexler, Jimmy Napes, Tayla Parx, Fred White oraz Nathanial Ledgewick.

Już dziś w klubie Syreni Śpiew Koneser w Warszawie (Plac Konesera 4) odbędzie się wyjątkowa impreza Tribute to Diana Ross z muzyką na żywo. Szczegóły na oficjalnej stronie wydarzenia.

Polecane

Share This