Diddy brutalnie bije Cassie – to nagranie pogrąży rapera?

W sieci pojawił się mocny materiał obciążający rapera.


2024.05.18

opublikował:

Diddy brutalnie bije Cassie – to nagranie pogrąży rapera?

Od ponad pół roku tarapaty, w których znalazł się Diddy, zdają się tylko pogłębiać. W listopadzie Cassandra Ventura, czyli Cassie, wokalistka i była partnerka rapera, oskarżyła go o to, że przez ponad dekadę ich związku, Diddy miał ją bić, a kiedy w 2018 r. byli bliscy rozstania, wtargnąć do jej domu i dopuścić się aktu przemocy seksualnej.

Po latach milczenia i mroku jestem w końcu gotowa, by przedstawić moją historię i zabrać głos w swoim imieniu, a także w imieniu pozostałych kobiet, które doświadczyły agresji i przemocy w swoich związkach – napisała w oficjalnym oświadczeniu Cassie.

SPRAWDŹ TAKŻE: W jakiej kondycji są finanse Britney Spears? Ujawniono, ile artystka zarobiła w ubiegłym roku

W ciągu kilku kolejnych dni trzy inne kobiety ponownie wysunęły oskarżenia o napaść, ponadto były szef ochrony Seana Combsa potwierdził słowa Cassie o wielokrotnym stosowaniu przemocy.

Teraz w sieci pojawiło się nagranie z 2016 r., które może pogrążyć rapera w sądzie. W opublikowanym materiale widzimy, jak Diddy biegnie za Cassie owinięty jedynie w hotelowy ręcznik. Raper podbiega do ówczesnej partnerki, szarpie ją, rzuca na podłogę, po czym kopie. Następnie zabiera jej rzeczy, ponownie kopie kobietę i siłą ciągnie ją po podłodze.

Diddy póki co nie komentuje materiału.

Polecane

Share This