Diddy wreszcie odniósł się do oskarżeń o przemoc seksualną

Twórca zareagował dopiero po zarzutach wysuwanych przez czwartą kobietę.


2023.12.06

opublikował:

Diddy wreszcie odniósł się do oskarżeń o przemoc seksualną

fot. mat. pras.

Ostatnie tygodnie to prawdziwa burza wokół Diddy’ego. Zaczęło się od tego, że Cassie, jego była partnerka i podopieczna, oskarżyła rapera i biznesmena o znęcanie się nad nią, a także przemoc seksualną, w tym gwałt.

Po latach milczenia i mroku jestem w końcu gotowa, by przedstawić moją historię i zabrać głos w swoim imieniu, a także w imieniu pozostałych kobiet, które doświadczyły agresji i przemocy w swoich związkach – poinformowała w niedawnym oświadczeniu artystka.

Później pojawiły się oskarżenia od dwóch kolejnych kobiet i dziś dołączyła do nich czwarta. Sean Combs dopiero teraz zdecydował się odnieść do zarzucanych mu czynów, deklarując, że nie skrzywdził żadnej z tych kobiet i zapowiadając, że będzie walczył o swoje dobre imię.

– Wystarczy. Przez kilka ostatnich tygodni siedziałem cicho i patrzyłem, jak ludzie próbują zabić mój charakter, zniszczyć moją reputację i moje dziedzictwo.

Obrzydliwe zarzuty wobec mnie zostały wysunięte przez osoby szukające szybkiego zarobku.

Powiem wprost: nie zrobiłem żadnej z tych okropnych rzeczy, które mi zarzucano. Będę walczył o moje imię, moją rodzinę i prawdę.

Sean Diddy Combs – napisał w stories na Instagramie artysta.

Jak historia potoczy się dalej? Zobaczymy.

Polecane

Share This