Diox atakuje Araba: „Zasługujesz na tyle, ile dajesz, a dajesz g***o”

Diox wypomina Arabowi, że ten "kręcił sobie bekę w gorszym momencie jego życia".


2022.07.08

opublikował:

Diox atakuje Araba: „Zasługujesz na tyle, ile dajesz, a dajesz g***o”

foto: P. Tarasewicz

Od samego początku miałem przeczucie, że wycofa się z tej walki. Osoby z mojego najbliższego otoczenia mówiły, że jego mowa ciała wskazuje na to, że się wycofa – w taki sposób Marcin Wrzosek komentował w tym tygodniu decyzję Araba o wycofaniu się z pojedynku z nim, do którego miało dojść na jutrzejszej gali Prime Show MMA. Arab tłumaczył się problemami zdrowotnymi, ale Diox doszukuje się innej przyczyny i jeśli już mówi o zdrowiu, to psychicznym.

Beka z typa, co chciał sobie bekę ze mnie robić w gorszym momencie mojego życia (mimo tego, że nigdy się nie poznaliśmy wcześniej i słowa nie zamienił w życiu ze mną). Ale karma zrobiła hyc–hop–kic i teraz koleś widać, że boi się własnego cienia. Bo umówił się na walkę we freak fightach i tak go otoczenie przygniotło, że zrezygnował pod presją. Widzisz Arab, karma has no deadline. Zasługujesz na tyle, ile dajesz, a dajesz g***o. Powodzonka w powrocie do zdrowia chłopie, bo jesteś widać daleko stąd. Aha, zamknij pizdioxa tam – napisał w stories na Instagramie Diox.

Przypomnijmy jeszcze, że raper związał się z Prime Show MMA, zanim w pełni wywiązał się z umowy z Fame MMA. Boxdel nie ukrywał, że jest zaskoczony i zniesmaczony jego postawą.

Nie wiem, o co chodzi z Arabem. Na obecną chwilę jeszcze nie wiem, co się wydarzyło. Nie wiedziałem o tym wcześniej. Zobaczyłem plakaty, że Arab został ogłoszony. Trochę ch***wo, bo Arab ma kontrakt z nami. Czuję się z tym ch***wo. Uwielbiam Araba, mam z nim kontakt i nie wiem, co się wydarzyło. Krzywo trochę. Chyba że ktoś w firmie o tym wiedział, ale to jest niemożliwe. Nie będzie można tego zostawić bez echa. To jest złamanie pewnych reguł biznesu – komentował reprezentant Fame’u.

Jak Arab odniósł się do zarzutów Boxdela? Cóż… przyznał mu rację. Okazało się bowiem, że artysta niezbyt dokładnie czytał umowę, którą podpisał.

Miałem w kontrakcie trzy walki, ostatnią walką zakończyłem ten kontrakt. To czego nie dopatrzyłem, to jest tam okres nieprzejścia do innych federacji przez pół roku. Rzeczywiście tego nie dopatrzyłem i będę musiał się dogadać. Walki z kontraktu wywalczyłem – powiedział podczas konferencji przed Prime Show MMA Arab.

Raper planował dogadać się z Fame MMA, ale czy mu się to udało, tego niestety nie wiemy.

Polecane

Share This