Diox zmienia datę premiery „Ultrafioletu”


2018.07.20

opublikował:

Diox zmienia datę premiery „Ultrafioletu”

foto: P. Tarasewicz

Nowa płyta Dioxa – „Ultrafiolet” – miała pojawić się w sprzedaży w poniedziałek 23 lipca. Niestety, z różnych przyczyn premiera została przesunięta na początek września.

Moi drodzy – jak wiecie zostałem sam swoim wydawcą i mierzę się z tym pierwszy raz w życiu. Nie sądziłem, pomimo tego że wydałem w życiu dużo płyt, że tak wiele spraw wiąże się z powyższym i niestety rzeczywistość zaskoczyła mnie bardzo mocno (PLASK!) – napisał Diox. – Z mojej strony więc muszę przeprosić moich fanów, ale z punktu widzenia dobra tego albumu musimy przenieść premierę na początek września (tyle czasu zajmie nam poprawienie błędów które zaistniały, ponowne wytłoczenie krążka wraz z poligrafią, oraz dystrybucja albumu po sklepach w całym kraju). Wszystkich fanów przepraszam najmocniej i z całego serca, ponieważ na 11 premier w moim życiu, jest to druga taka sytuacja – dodał.

Diox wydaje płytę samodzielnie. Opublikowany w tym tygodniu singiel “Do mnie” z udziałem ReTo zaprezentował zmiany zmiany w twórczości rapera. – Tutaj była sytuacja, że nagrywałem numery w określonej stylistyce, która mocno odbiega od tego, co robiłem dotychczas. Jest dużo lżejsza. Moje wcześniejsze muzyczne rzeczy miały nutkę patetyki, trochę takiej wczutki, trochę mądrzenia się – powiedział raper w rozmowie z Proceente.

Tagi


Polecane

Share This