Diplo jest przekonany, że Drake go nienawidzi i twierdzi, że wie, za co

Wygląda na to, że zaszło gigantyczne nieporozumienie.


2019.12.04

opublikował:

Diplo jest przekonany, że Drake go nienawidzi i twierdzi, że wie, za co

fot. mat. pras.

Drake nienawidzi Diplo? Nie wiemy tego, ale… wie to Diplo. Członek Major Lazer w wywiadzie dla The Cut stwierdził, że ma absolutną pewność, że Kanadyjczyk go nie znosi i wie, dlaczego tak się dzieje.

Skąd pomysł, że Drake nienawidzi Diplo? Producent zorientował się raper… przestał obserwować go na Instagramie. Obserwując ilość i jakość kontentu publikowanego przez Diplo, jesteśmy w stanie znaleźć z dziesięć powodów, dla których można przestać obserwować ten profil. Diplo wskazuje jeden – jego zdaniem Drake zauważył, jak producent żartował kiedyś z jego syna Adidona, sugerując, że ten dołączy do składu Brockhampton.

Nie pamiętam dokładnie, co to było, ale było przezabawne – komentuje Diplo.

Problem w tym, że to nie Diplo opublikował żart, ponieważ producent nie ukrywa, że nie zajmuje się swoimi mediami społecznościowymi, pozostawiając to jednemu ze współpracowników Major Lazer. I to właśnie ten współpracownik był autorem dowcipu, który mógł urazić Drake’a. Diplo mówiąc o tym głośno, liczy na to, że w ten sposób sprawi, że Kanadyjczyk nie będzie żywił do niego urazy.

Wróć, stary. Tęsknię za nami, tęsknię za nami – deklaruje.

Polecane

Share This