Diss Shakiry na Pique bije rekord YouTube’a

63 miliony wyświetleń w pierwszą dobę


2023.01.14

opublikował:

Diss Shakiry na Pique bije rekord YouTube’a

Nowa piosenka Shakiry, w której wyśmiewa swojego byłego partnera Gerarda Piqué, pobiła rekord YouTube. Utwór został obejrzany ponad 63 miliony razy na YouTube w ciągu 24 godzin, co czyni go najczęściej oglądanym, nowym latynoskim utworem w historii platformy.

Shakira i Piqué, rozstali się w zeszłym roku po ponad dekadzie bycia razem. Mają wspólnie dwójkę dzieci. Piqué rozpoczął nowy związek z 12 lat młodszą, 23-letnią Clarą Chią.

SPRAWDŹ TAKŻE: Shakira nagrała diss na byłego męża. Gerard Pique wymownie komentuje utwór byłej żony

W piosence, powstałej we współpracy z argentyńskim producentem i DJ-em Bizarrapem, Shakira śpiewa:

Zostawiłeś mnie z twoją mamą jako sąsiadką. Prasa u moich drzwi i dług w urzędzie skarbowym. Myślałeś, że mnie skrzywdzisz, ale uczyniłeś mnie silniejszą. Życzę ci powodzenia z moim tak zwanym zastępstwem. Nawet nie wiem, co się stało. Zachowujesz się tak dziwnie, że nawet cię nie poznaję. Zamieniłeś Ferrari na Twingo, zamieniłeś Roleksa na Casio. Jedziesz szybko, zwolnij. Dużo siłowni, ale pracuj też trochę nad swoim mózgiem. Wilczyca taka jak ja nie jest dla nowicjuszy, wilczyca taka jak ja nie jest dla facetów takich jak ty, byłam poza twoją ligą, dlatego jesteś z kimś takim jak ty. Tak wiele mówi się o byciu mistrzem, a kiedy cię potrzebowałam, dałeś mi najgorszą wersję siebie.

Polecane

Share This