Disturbed w 2019 w Polsce

Grupa będzie u nas promować "Evolution".


2018.11.19

opublikował:

Disturbed w 2019 w Polsce

foto: mat. pras.

Fani Disturbed czekali na tę informację od kilku lat. Amerykański kwartet wreszcie wróci do Polski, by 20 czerwca wystąpić w warszawskiej hali Torwar. David Draiman, gitarzysta Dan Donegan, perkusista Mike Wengren oraz basista John Moyer odwiedzą nas w ramach trasy promującej najnowszy album „Evolution”, z którego pochodzi hitowy singiel „Are You Ready”. To siódmy utwór grupy, który zajął pierwsze miejsce na liście Billboard’s Hot Mainstream Rock Tracks Chart i utrzymywał się na tej pozycji przez cztery tygodnie. To także dwunasty kawałęk w historii zespołu, który zajął najwyższą pozycję na liście, a jednocześnie wspiął się tam najszybciej.

Evolution World Tour to nie tylko utwory z najnowszego albumu, ale także największe hity zespołu – publiczność usłyszy m.in. “Down With The Sickness”, “Inside The Fire” czy przeróbce “The Sound Of Silence” duetu Simon & Garfunkel.

Najnowszy krążek został nagrany w Vegas z Kevinem Churko, który wyprodukował również wydany w 2015 roku album “Immortalized“.

Ogólna sprzedaż biletów ruszy w piątek o 10:00. Już w środę rozpocznie się przedsprzedaż dla klientów banku Citi Handlowy (10:00), a dzień później dla zarejestrowanych użytkowników Live Nation (również od 10:00).

Tagi


Polecane

Share This