DJ BRK i Miodu jako „KID YAKUZA”

Początkowo artyści mieli nagrać jeden wspólny numer


2022.07.11

opublikował:

DJ BRK i Miodu jako „KID YAKUZA”

Po trzech pozytywnie przyjętych singlach mamy wreszcie cały album, krążek DJ’a BRK i Mioda ”Kid Yakuza” ujrzał światło dzienne. Początkowo artyści mieli nagrać jeden wspólny numer, a wyszła cała płyta, która jest owocem kilkumiesięcznej pracy w legendarnym  „Kurnik Studio” na Śląsku. Album ”Kid Yakuza” to siedemnaście trapowo-dancehallowych petard, odpalonych prosto w twarz całemu establishmentowi. Chłopaki rapują, śpiewają i komentują dzisiejszą rzeczywistość, trochę w swoim specyficznym stylu, pełnym humoru i dystansu do świata. Z drugiej strony pokazują też, że ciągle nieobcy im jest bunt i młodzieńcze wkur*ienie. Większość numerów wyprodukowana jest przez Dj’a BRK, który niewątpliwie jest motorem napędowym całego projektu.

Wśród gości na krążku usłyszeć można Jareckiego oraz młodą raperkę Vajanę. W kilku numerach produkcyjnie wsparł DJ BRK oraz Mioda A.W.G.S z duetu Miętha. Płyta „Kid Yakuza” to wyjątkowa gratka dla ludzi szukających bardziej nowoczesnych i trapowych brzmień. Ta płyta naprawdę powala ilością hitów, właściwie każdy numer spokojnie mógłby być singlem. Krążek promowany był singlami „Amy Winehouse”, wraz z klimatycznym teledyskiem, w którym główną rolę zagrała WdoWA, „Żniwiarz” oraz wypuszczonym kilka dni temu klipem do utworu „Nie dotykaj”.

Album dostępny jest w dobrych sklepach muzycznych oraz we wszystkich serwisach streamingowych. Online można go zamawiać po kilknięciu na okładkę poniżej.

Polecane

Share This