Dj Cube: „Lubię To” Mixtape – cyfrowa premiera!


2011.05.22

opublikował:

Dj Cube: „Lubię To” Mixtape – cyfrowa premiera!

Prezentujemy najnowszą produkcję Dj Cube Lubię To Mixtape. Gorąca porcja starannie dobranego polskiego Rapu najwyższej jakości zmiksowana rękoma jednego z najlepszych polskich DJ’ów.

Już dziś, czyli 21 maja w warszawskim klubie Harlem odbędzie się premiera najnowszej produkcji Lubię To Mixtape. Odpowiedzialny za tę produkcję, wchodzący w skład ekipy Wielkie Joł Dj Cube to jeden z najlepszych DJów w Polsce.Pierwsze 250 osób, które pojawią się w Harlemie mixtape otrzymają w prezencie.

A już teraz, każdy kto jest zainteresowany może legalnie i za darmo pobrać cały materiał klikając w ten link (prawym / zapisz). 

Dj Cube pochodzi z łódzkiego śródmieścia, lecz wychowywał się na Bałutach. Swoją przygodę z gramofonami rozpoczął w 1995 roku na dwóch Unitrach. Od 2000 roku zaliczył ponad 700 występów na terenie Polski, jak i poza granicami naszego kraju. Swoje pierwsze imprezy grywał w kultowym dla łódzkiego hip-hopu klubie „Strefa”. Oprócz tego nagrał 6 mixtape’ów i udzielał pomocy artystom z rodzinnego miasta, m.in.: Zeusowi, Familii HP, ObozowiTA, Dreadsquadowi, O.S.T.R.emu czy NTK.

Polecane

Share This