DJ Decks ma w planach dwa albumy

Oba to mixtape’y.


2016.10.31

opublikował:

DJ Decks ma w planach dwa albumy

Foto: A. Rawicz / mfk.com.pl

Na wydany we wrześniu „Mixtape 5” musieliśmy czekać osiem lat. Materiał powstawał jednak długo, bo pomysł na płytę był intrygujący i pracochłonny. DJ Decks zaprosił kilkudziesięciu raperów, by ci opowiedzieli napisaną przez samych siebie historię. Pierwsi otwierali wątek, pozostali go rozwijali, ostatni kończyli. Przed najtrudniejszym zdaniem stanął bodaj O.S.T.R., który zastąpił skłóconego z Decksem Peję i musiał domknąć narrację.

Domknąć? To może nie do końca odpowiednie słowo. Jak się okazuje, Decks myśli nad kontynuacją tamtego pomysłu. „[Ta kontynuacja] byłaby trochę łatwiejsza, bo zaproszeni goście na [Mixtape] 6 wiedzieliby już mniej więcej, jak to ma wyglądać”, powiedział Decks w rozmowie z Interią.

Skoro jest już zarys konceptu, oznacza to, że na „Mixtape 6” nie będziemy czekali tak długo, jak na poprzednią część. Choć kto wie? Decks planuje po drodze zrealizować jeszcze inny projekt: „W pierwszej kolejności mam w planach wydać mixtape z DJ Taekiem, ale będzie to klasyczny materiał, o którym więcej informacji już niebawem”.

Polecane

Share This