DJ Decks zapowiada dwa nowe wydawnictwa


2018.07.19

opublikował:

DJ Decks zapowiada dwa nowe wydawnictwa

fot. P. Tarasewicz / CGM.PL

Na kanale portalu Poznanskirap.com pojawiła się rozmowa Szulasa Szu z DJ-em Decksem przeprowadzona przy okazji premiery „Mixtape’u 6”. Artysta zdradza w niej, że szykuje na ten rok jeszcze dwa nowe wydawnictwa, choć tym razem będą one miały inny charakter.

We wrześniu ma się ukazać mixtape „Najlepsi z najlepszych”, który Decks przygotowuje wspólnie z DJ-em Taekiem. – To będzie taki bardziej jak „jedynka”, „dwójka”, czyli amerykański – mówi nawiązując do swoich starych wydawnictw artysta, deklarując, że planuje wytłoczyć limitowany nakład płyt, oraz opublikować materiał w sieci.

To jednak nie wszystko, co artysta zaplanował na ten rok. – Pod koniec roku, na grudzień, mam zamiar zrobić mixtape „3654”. Taka dziwna nazwa, ale to wszystkie – „trójka”, „czwórka”, „piątka”, „szóstka” – zmiksowane ze sobą a capelle i instrumentale. Jakby taki „The Best Of”. Nie wyrobiłem się na swoje. Nie miałem też wtedy możliwości skorzystania z „Mixtape’u 3”. Teraz mam prawa do wszystkich, więc takie coś zrobię – obiecuje artysta.

Który spośród swoich mixtape’ów DJ Decks lubi najbardziej? Artysta przyznaje, że nie potrafi wskazać konkretnej pozycji. – Z każdego jestem zadowolony. Każdy różni się od poprzednika – zauważa.

 

Polecane

Share This