DJ Kay Slay nie żyje

"Dla mnie Kay Slay gra, dla ciebie Adamus" - przypomina Pih.


2022.04.19

opublikował:

DJ Kay Slay nie żyje

fot. mat. pras.

Smutne wieści dotarły do nas ze Stanów. W wieku 55 lat zmarł DJ Kay Slay, autor klasycznego dyptyku „The Streetsweeper”. Jego ostatnim krążkiem był ubiegłoroczny „The Soul Controller”, na którym pojawili się m.in. Snoop Dogg, Busta Rhymes, The Game, Benny The Butcher, Conway The Machine, Ghostface Killah, Raekwon i Papoose. W przeszłości na swoich płytach gościł także Nasa, Fat Joe, 50 Centa czy 2 Chainza.

Keith Grayson, bo tak nazywał się pochodzący z Nowego Jorku artysta zmarł późnym wieczorem w Wielkanoc. Artysta cztery miesiące temu trafił do szpitala po zakażeniu koronawirusem.

Wśród artystów żegnających Kaya Slaya znalazł się Pih, który przed laty nawiązywał do nowojorczyka w jednym z numerów ze swoim udziałem.

DJ Kay Slay RIP 😪 Wielka strata… Od zawsze byłem fanem „The Streetsweepers” 🔥 W 2008 roku w utworze „Nie potrzebuje być kimś, kim nie jestem” z Emo i Brx-em nawinąłem taki dwuwers, aktualny i dziś… „Dla mnie Kay Slay gra, dla ciebie Adamus / Dla mnie c**ki, dla ciebie koleżki anus…” – przypomina artysta.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez PIH (@pihszou)

Polecane

Share This