DJ Roka prezentuje: Kamel – „W międzyczasie”


2014.03.01

opublikował:

DJ Roka prezentuje: Kamel – „W międzyczasie”

Stoprocent zaprasza do zapoznania się z promowideo mixtape`u Kamela „W międzyczasie”. Całość zmiksował DJ Roka. Premiera 5 marca na mixtape 5 marca na StoprocentTV .

{reklama-hh}

Kamel – rocznik 1985, Dąbrowa Górnicza. Południowa szkoła rapu. MC w pełnym znaczeniu tego słowa. Wteran bitew freestylowych,nawijacz soundstystemowy, konferansjer niezliczonych imprez, koncertów i festiwali. Przede wszystkim zaś raper studyjny. Współpracował z Fandango Records, gdzie na wytwórnianym, pionierskim w skali kraju mixtape, odcisnął piętno m.in. na podziemnym szlagierze w postaci „Alkoholika”. Nagrywał mnóstwo featuringów na projekty oficjalne i podziemne. W roku 2012 wypuścił w drugim obiegu swój debiutancki materiał „Droga Kamelita” na którym udzieliła się czołówka mainstremu i undergroundu w postaci m.in.: Soboty, Te-Trisa, Skorupa, Smagalaz, Ciecha.

Mixtape „W międzyczasie” to wybór z ogromnego zbioru utworów jakie Kamel nagrał – jak sama nazwa wskazuje – od czasów „Drogi Kamelita”, który jest swoistym przedsmakiem solowego albumu, który ujrzy światło dzienne jesienią 2014.

Polecane

Share This