Dlaczego Grzegorz Markowski opuścił Perfect? Córka artysty wyjaśnia


2021.06.13

opublikował:

Dlaczego Grzegorz Markowski opuścił Perfect? Córka artysty wyjaśnia

Kilka tygodni temu Grzegorz Markowski podzielił się z fanami zaskakującą informacją o opuszczeniu szeregów Perfectu. Wokalista miał dołączyć do kolegów na pożegnalne koncerty, ale finalnie przyznał, że nie będzie w stanie im podołać.

Przekładamy zaplanowane ponad rok temu koncerty z miesiąca na miesiąc. Przesuwamy, zmieniamy i jednocześnie, co ważne, nie gramy, nie próbujemy razem. A wierzcie bądź nie, to jest bardzo ważne. Bez tego nie da się wyjść i zaszaleć. A to z uwagi m.in. na mój stan zdrowia, który się ostatnio pogorszył. Z ciężkim sercem chcę Was teraz przeprosić, ale nie mogę udawać, że nic się nie zmieniło i że jestem w stanie zagrać z zespołem dla Was tak, jak grałem przez lata. Nie mogę zagrać koncertów, które wiem, że nie będą nawet w połowie takie jak kiedyś. Jest to dla mnie bardzo trudna decyzja – przyznał.

Sprawdź także: Paweł Domagała z pierwszym singlem zapowiadającym nową płytę

Córka muzyka Patrycja Markowska opowiedziała o powodach jego rozstania z zespołem w programie „Dzień dobry TVN”.

Bardzo dużo z nim rozmawiałam. On nie ma siły grać wielkich tras. Bardzo długie grali koncerty z Perfectem, wycieńczające fizycznie. Tata nigdy nie stał przy mikrofonie, to było zawsze szaleństwo. Także to był ogromny wysiłek. Był bardzo uczciwy do swoich odbiorców. I ten rozdział się po prostu zamknął – skomentowała.

Patrycja podkreśla, że opuszczenie zespołu nie jest równoznaczne z zakończeniem kariery przez Grzegorza Markowskiego, a jedynie z ograniczeniem jego działalności.

Mam nadzieję, że takie krótkie formy, gdzieś gościnnie coś zaśpiewa, skomponuje, to będzie to robił. On żyje muzyką, odkąd się urodził. Myślę, że bez tego to nie ma życia – przyznała wokalistka.

Polecane

Share This