Paweł Domagała z pierwszym singlem zapowiadającym nową płytę


2021.06.12

opublikował:

Paweł Domagała z pierwszym singlem zapowiadającym nową płytę

fot. mat. pras.

Kiedy poprzednim razem Paweł Domagała wydawał nową płytę, fani musieli uzbroić się w cierpliwość, ponieważ preorder krążka „Wracaj” trwał rok. Teraz czas na jego następcę, ale jeśli liczycie na rychłą premierę, zawiedziecie się. Opublikowany w sieci singiel „Łe łe” jest pierwszą zapowiedzią krążka, który trafi na rynek dopiero wiosną 2022.

Daję sobie prawo do bycia smutasem, a płacz według mnie jest męski. „Łe łe” to odpowiedź na nadmiar pozytywnego myślenia i zbyt proste odpowiedzi. W moim życiu jest miejsce na smutek, nudę i ból – mówi Paweł Domagała, który w tekście żartuje: „Kup sobie coś fajnego. Przecież możesz, gwiazdorze, inni mają gorzej”.

Sprawdź także: Doda rozwodzi się przez problemy finansowe jej męża? Artystka komentuje sytuację

„Łe łe” to piosenka, utrzymana w klimacie postpandemicznym, promuje zapowiada krążek „Narnia”. Jej tytuł nawiązuje do ulubionego cyklu książek Pawła – „Opowieści z Narnii” C. S. Lewisa. W przeciwieństwie do „1984” i „Wracaj” nowy album będzie skupiony na zapiskach z codzienności.

Autorem tekstu jest Paweł Domagała, muzykę skomponowali Paweł i Łukasz Borowiecki, który jest również producentem muzycznym utworu. Reżyserem i scenarzystą teledysku jest Paweł Łukomski (Studio 35) – autor wielu teledysków Pawła Domagały, między innymi: „Weź nie pytaj”, „Popatrz na mnie”, „Wystarczę ja”, „Czasami”. W teledysku wystąpili: Damian Kulec, Kamil Kula i Paweł Domagała.

Polecane

Share This