Dlaczego Rafał Brzozowski nie poprowadził finału Voice Of Senior?

Poznaliśmy przyczynę jego nieobecności


2021.02.08

opublikował:

Dlaczego Rafał Brzozowski nie poprowadził finału Voice Of Senior?

fot. kadr z wideo

Rafał Brzozowski jest jednym z prowadzących „The Voice Senior”. W weekend odbył się finał cieszącego się sporą popularnością programu show telewizji publicznej. Drugą edycję „The Voice Senior” wygrała Barbara Parzeczewska, która szlifowała swój wokal pod czujnym okiem Andrzeja Piaseckiego. Jednak w finałowym odcinku nie zobaczyliśmy 39-letniego Rafała Brzozowskiego. Teraz poznaliśmy przyczynę jego nieobecności. Okazuje się, że Rafał Brzozowski przechodzi zakażenie Covid-19. W poście na Instagramie pogratulował zwyciężczyni programu a później ujawnił, że uzyskał pozytywny wynik na koronawirusa.

Niestety COVID dopadł i mnie… Na szczęście czuję się jedynie lekko przeziębiony, więc można powiedzieć, że przechodzę atak wirusa niemal bezobjawowo – napisał Rafał Brzozowski na swoim Instagramie.

Teraz Rafał Brzozowski będzie musiał poddać się kwarantannie i spędzić dwa tygodnie w domu. Jak wiadomo, może to być mocno uciążliwe, więc poprosił swoich fanów o polecenie ciekawych książek lub seriali. Może Wy macie coś do polecenia?

SPRAWDŹ TAKŻE: Andrzej Piaseczny i Michał Szpak odejdą z „The Voice Senior”?

Andrzej Piaseczny, jeden z trenerów w „The Voice Senior”, zorganizował niedawno huczną imprezę i od tamtej pory jest na ustach wszystkich. Nie za sprawą imprezy, ale tego co ochoczo skandował wokalista oraz zaproszeni na imprezę goście, wśród których byli m.in. Nergal czy Majka Jeżowska. Na nagraniu, które pojawiło się w sieci możemy usłyszeć jak solenizant oraz goście skandują hasło „j**ać PiS i Konfederację”. Majka Jeżowska przygotowała także specjalną przeróbkę jednego z utworów Piaska, śpiewając m.in. „że nie obce mu dragi i picie”. Po tym wszystkim na Piaska spadła fala krytyki. Przedstawiciele TVP potępili „wulgarne i gorszące zachowanie” wokalisty i w oficjalnym oświadczeniu podkreślili, że ta sytuacja może mieć wpływ na udział artysty w przyszłych produkcjach stacji.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane

Share This