DMX nadal w stanie krytycznym. Dzisiejsze testy kluczowe dla życia rapera

Earl Simmons przedawkował w piątek narkotyki


2021.04.07

opublikował:

DMX nadal w stanie krytycznym. Dzisiejsze testy kluczowe dla życia rapera

– DMX nadal jest w śpiączce, a jego stan nie zmienił się istotnie od kilu dni – powiedział Steve Rifkind, manager rapera.

Przypomnijmy, że DMX trafił do szpitala w piątek po przedawkowaniu narkotyków. Jego mózg był pozbawiony tlenu przez blisko 30 minut. Według dotychczasowych doniesień, po przywróceniu funkcji życiowych po zawale serca, który przeszedł Earl, jego mózg wykazuje małą aktywność. Na razie więc prognozy nie są zbyt optymistyczne. Realny stan rapera mają określić dzisiejsze testy, które mają rozwiać wątpliwości co do tego, czy X wróci do zdrowia.

– DMX przejdzie dzisiaj testy funkcjonowania mózgu. Po nich, jego rodzina ustali, co jest najlepsze dla rapera. Doceniamy wasze modlitwy i wsparcie – powiedział manager artysty.

Setki osób na czuwaniu w intencji DMX’a

Czuwanie związane z artystą miało miejsce w niedzielę przed szpitalem w Nowym Jorku. Zebrały się pod nim setki fanów. Skandowana była ksywka rapera, pod szpitalem można było usłyszeć kawałki DMX. Fani modlili się w intencji swojego idola. Na czuwaniu pojawiły się dzieci rapera, była żona i jego obecna narzeczona. Obie panie wspierały się podczas czuwania.

Polecane

Share This