Do sieci trafiło nagranie ze starcia Meek Milla i Tekashiego. 6ix9ine oskarża go o współpracę w policją: „Ta c*pa jest z policji”


2021.02.15

opublikował:

Do sieci trafiło nagranie ze starcia Meek Milla i Tekashiego. 6ix9ine oskarża go o współpracę w policją: „Ta c*pa jest z policji”

Historia beefu Meek Milla i Tekashiego sięga 2019 roku, kiedy to Meek od początku twierdził, że po aresztowaniu 6ix9ine będzie donosił na swoich kolegów z gangu. Meek Mill wielokrotnie publicznie poepiał zachowanie Tekashiego. Trollował go także w social mediach po tym, jak początkowo sąd nie chciał przyznać raperowi prawa do odbywania części wyroku w domu, ze względu na pandemię koronawirusa.

SPRAWDŹ TAKŻE: Tekashi wrócił cały w tatuażach

Od czasu wyjścia Tekashiego z więzienia panowie nie mięli prawdopodobnie okazji do spotkania twarzą w twarz. Aż do wczoraj, kiedy przez przypadek wpadli na siebie pod jednym z klubów w Atlancie. Meek Mill podążał ze swoją ochroną do samochodu, a Tekashi właśnie przyjechał do klubu. W garażu doszło do wymiany zdań, 6ix9ine wygląda jakby miał ochotę na starcie na pięści, ale jest hamowany przez swoją ochronę. Zresztą ciężko by było się bić trzymając telefon i rejestrując całe zdarzenie. Najbardziej zabawne jest to, że Tekashi, który sprzedał kilku swoich kompanów z gang,u oskarża Meek Mila o współpracę z policją…

SPRAWDŹ TAKŻE: Tekashi wraca i zapowiada nowy numer

Poniżej możecie obejrzeć ze „spotkania” obu raperów:

Polecane


Share This