Tekashi wraca i zapowiada nowy numer


2021.02.11

opublikował:

Tekashi wraca i zapowiada nowy numer

Odkąd Tekashi 6ix9ine zniknął z mediów społecznościowych w połowie września zeszłego toku wielu fanów sugerowało, że coś musiało mu się stać. Nic z tych rzeczy. Raper ma się bardzo dobrze i w zeszłym tygodniu wrócił na Instagram. Zamieścił tam nagranie, na którym pochwalił się premierowym numerem oraz masą nowych tatuaży, zdobiących praktycznie całe jego ciało. Okazuje się, że nie jest to jedyny nowy kawałek, który raper przygotował dla swoich fanów. Tekashi właśnie zamieścił kolejne nagranie, na którym usłyszymy spory fragment jego kolejnego nowego numeru.

Kto jest gotowy na powrót króla! Chcę zobaczyć 100 000 komentarzy, jeśli chcecie to teraz🔥🔥🔥 – napisał pod postem Tekashi 6ix9ine.

Post skomentowało już ponad 175 tysięcy użytkowników, więc jeśli raper dotrzyma słowa, to niebawem w sieci powinien pojawić się jego nowy kawałek.

SPRAWDŹ TAKŻE: Tekashi nie mógł spędzić świąt z córką. Na drodze stanęła matka dziewczynki

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez @6ix9ine

Tekashi wyszedł w zeszłym roku z więzienia w związku z pandemią koronawirusa. Jak argumentowali prawnicy rapera, cierpi on na astmę, co w połączeniu z Covid-19 może doprowadzić do śmierci artysty. Sędzia przychylił się do wniosku obrońców i raper odbył resztę zasądzonej kary w domu. Teraz wygląda na to, że Tekashi 6ix9ine znów stanie przed sądem. Seketha Wonzer i Kevin Dozier pozywają rapera za napaść, której ofiarami padli w 2018 roku. Wspólnicy rapera z gangu Nine Trey Bloods napadli Wonzer i Doziera na terenie jednego z biurowców na Manhattanie. Raper przyznał się do tego ataku w 2019, ale teraz ofiary zdecydowały się na złożenie pozwu cywilnego, w którym zarzucają raperowi udział w napaści, pobiciu, pozbawieniu wolności oraz wprowadzeniu w stan permanentnego niepokoju emocjonalnego. W razie przegranej w tym procesie raper nie trafi za kratki, ale będzie musiał przygotować się na wypłatę ogromnego odszkodowania. Na jaką kwotę opiewa pozew? Tego niestety nie ujawniono.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane


Share This