Doda: Coraz częściej prostytutki-celebrytki stają się przykładem dla młodych ludzi


2020.10.25

opublikował:

Doda: Coraz częściej prostytutki-celebrytki stają się przykładem dla młodych ludzi

foto: mat. pras.

W wywiadzie dla Party Doda stwierdziła, że w wyprodukowanym przez nią filmie, będzie można rozpoznać bohaterów i film na pewno wstrząśnie polskim szołbiznesem. Co skłoniło piosenkarkę do skupienia się właśnie na takim temacie?

– Bo coraz częściej prostytutki-celebrytki stają się przykładem dla młodych ludzi. Zdecydowałam się zrobić ten film nie po to, by dać komuś nauczkę, kogoś upokorzyć czy zniszczyć mu życie. Robię to po to, żeby czyjeś życie uratować. A konkretnie nastolatek, które go obejrzą. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że prostytucja dzięki mediom społecznościowym urosła teraz w niesłychaną siłę – powiedziała Doda.

Film oparty jest na faktach. Dwa lata zbieraliśmy nagrania, dowody, więc nie dziwię się, że wiele osób boi się premiery. Ale mogą mieć pretensje tylko do siebie. Jeśli ktoś sprzedaje swoje ciało i zarabia na tym gigantyczne pieniądze, a jednocześnie promuje się w mediach jako celebryta i ma rzesze fanów, to jednak podejmuje ryzyko. Każdy z ich obserwatorów chce znać prawdę. A my, jako producenci, decydujemy się na ekranizację głośnego tytułu. Nie mam nic do prostytutek, znam kilka prywatnie. Doceniam fakt, że nie są hipokrytkami i nie oszukują siebie i innych. Nie pchają się do show-biznesu, więc pazerność ich nie zgubi. Mają ogromne pieniądze, ale uważają, że to nie powód, by być gwiazdą – mówi w dalszej części rozmowy wokalistka.

Przypomnijmy, że za reżyserię filmu odpowiada Maria Sadowska. W filmie zobaczymy m.in. Katarzynę Sawczuk, Annę Karczmarczyk, Paulinę Gałązkę, Olgę Kalicką, Katarzynę Figurę, Jana Englerta i Józefa Pawłowskiego.

Polecane

Share This