Doda: „Moje życie seksualne moim zdaniem jest ‚żenujące'”

Wokalistka zdradziła, ilu miała partnerów.


2021.07.27

opublikował:

Doda: „Moje życie seksualne moim zdaniem jest ‚żenujące'”

fot. Mateusz Motyczyński

Kilka tygodni temu Doda zaskoczyła fanów, informując, że rozwodzi się z Emilem Stępniem. Para wydawała się niezwykle zgrana zarówno w życiu zawodowym (Doda i Stępień produkują wspólnie filmy) jak i prywatnym. Teraz media spekulują, że wokalistka spotyka się z amerykańskim aktorem Maksem Hodgesem, ale ona sama podkreśla, że na razie nie chce się angażować w nowy związek.

W nowym poście na Instagramie Doda przyznaje, że jeśli chodzi o relacje damsko-męskie jest tradycjonalistką i wyznaje, ilu partnerów miała do tej pory.

Jestem bardzo odważna w wyrażaniu siebie, w przeciwieństwie do mojego życia prywatnego, gdzie jestem bardzo nieśmiała. Do tego jestem totalną konserwą w kwestiach damsko-męskich, moje życie seksualne moim zdaniem jest „żenujące” (śmiech). Ja w wieku 37 lat moich partnerów seksualnych jestem w stanie policzyć na palcach dwóch rąk.

Nie chciałabym zostać teraz królową Tindera, bo tego nie czuję, ale na scenie mam swoje alter ego i lubię taką eksplozję seksualności… – napisała wokalistka.

Pod koniec czerwca w sieci pojawiło się wideo do premierowego singla Dody „Don’t Wanna Hide”. Wokalistka promuje tym utworem szykowany na jesień film „Dziewczyny z Dubaju”.

Polecane

Share This