Doda o dramie z Fabijańskim: „Czasami po prostu lepiej ‚shut the f*ck up'”


2022.07.15

opublikował:

Doda o dramie z Fabijańskim: „Czasami po prostu lepiej ‚shut the f*ck up'”

fot. Karol Makurat / @tarakum_photography

Sprawa burzliwego rozstania Sebastiana Fabijańskiego i Maffashion jeszcze długo nie będzie schodzić z nagłówków. W poniedziałek na łamach Pudelka ukazał się wywiad z rapującym aktorem, w którym ten mówił o udziale Rafalali w dramie, potem głos zabrała sama Rafalala, oskarżając blogerkę, że ona także zdradzała Sebastiana. Fabijański dolał oliwy do ognia, potwierdzając te oskarżenia, a jednocześnie deklarując, że żałuje wywiadu dla Pudelka. Maffashion milczy w całej sprawie i zdaniem Dody robi najlepsze, co w tej sytuacji się da, bo nie wyrządza dodatkowej krzywdy ich synowi.

Jestem po stronie tego dziecka. Robicie mu traumę, robicie mu roz**erdol – oceniła w wywiadzie dla Plejady wokalistka, dodając: – Dobrze, że Maff się nie odzywa, bo ona, jako matka robi to dla niego. Uważam, że dzieci nie powinny płacić za winy rodziców. Czasami po prostu lepiej „shut the f*ck up”.

Całe zamieszanie pomiędzy Sabijańskim, Maffashion i Rafalalą rozgrywa się chwilę po wydaniu jego nowej płyty „Cukier”. Trudno jednak upatrywać w tym formy promocji płyty.

Polecane

Share This