Doda o „Dziewczynach z Dubaju”: Nie chcę, żeby moja osoba i ten żenujący skandal, odwracał uwagę od aktorów i reżyserki

Doda pokazuje plakat filmu nad którym pracowała i mówi "I'm Out"


2021.10.16

opublikował:

Doda o „Dziewczynach z Dubaju”: Nie chcę, żeby moja osoba i ten żenujący skandal, odwracał uwagę od aktorów i reżyserki

fot. mat. pras.

Na Instagramie Doda pojawił się już ostatni post dotyczący filmu „Dziewczyny z Dubaju”. Wokalistka, która była producentem kreatywnym obrazu wyjaśnia w nim m.in. dlaczego nie pojawi się na premierze filmu.

 – Kochani przedstawiam Wam plakat stworzony przez fotografkę @grymuza,na którą polowałam przez wiele lat i zawsze marzyłam z nią współpracowac! Jestem zachwycona naszym efektem 🙌🏻

Chciałam powiedzieć że praca na planie tego plakatu była wspaniała i bardzo radosna mimo że układanie boskich nóg aktorek przez godzinę, Smarowanie ich oliwką oraz rzucanie pieniędzmi z góry nie należy do najłatwiejszych😂 @giulioberruti jak zawsze miał najwygodniej: musiał tylko nie spalić cygarem dolarów i nie zasłaniać nim swojej sexy twarzy🤷‍♀️.

Tym postem chciałabym zakończyć etap mojej promocji i pracy nad tym wspaniałym filmem. na Podziękowania dla mojej ekipy jeszcze przyjdzie czas 💜👋🎬 niestety tutaj ,nie na premierze. Premiera to czas celebracji ,szczęścia ,świętowania wspólnego sukcesu. Ponieważ wciąż dostaje wiadomości, że powinnam się tam pokazać żeby wesprzeć kobiety, które czują się słabsze postanowiłam ostatni raz przekazać co czuje i zamknąć ten temat:

1- Nie chcę żeby moja osoba i ten żenujący Skandal (który jest w mojej ocenie ANTYREKLAMĄ- co się okaże na dniach!!) odwracał uwagę od aktorów i reżyserki.

2-Nie przyjde na premierę filmu skoro ludzie którzy ze mną pracowali nad nim nie dostali za to wynagrodzenia (warto przeczytać post Piotra Krysiaka na Facebooku-autora książki Dziewczyny z Dubaju).

3-Nie będę podpisywać się i brać odpowiedzialności za film, którego reżyserka @mariasadowska nie mogla dokończyć.

4-Zostałam publicznie obrażona moja praca i umiejętności zdyskredytowane i niedocenione. nie będę stać tam obok człowieka, z ktorego ust te słowa padły i się szczerzyć do obiektywów. obiecałam sobie że już nigdy nie będę przyklejać sztucznego uśmiechu do mojej smutnej twarzy.

Życzę filmowi samych sukcesów bo wiem że suma sumarum zrobi wiele dobrego i pomoże wielu młodym ludziom.w iem że będzie też wspaniałą trampoliną i szansą dla wielu aktorów którzy w nim zagrali. wierzę że publiczność go pokocha tak jak pokochałam go ja. I’m OUT😔 dziękuje Wam za wsparcie🥰

Polecane

Share This