Doda o swoim uzależnieniu: „Chciałam się tak nachapać i tak sobie nakupić ciuchów jak Britney Spears, którą w MTV pokazywali”


2022.07.22

opublikował:

Doda o swoim uzależnieniu: „Chciałam się tak nachapać i tak sobie nakupić ciuchów jak Britney Spears, którą w MTV pokazywali”

fot. mat. pras.

Pamiętacie jeszcze kultowe „jest to Gucci” w wykonaniu Dody? Wokalistka przyznaje, że miała w swoim życiu czas, kiedy kupowała dużo drogich rzeczy, ale udało jej się wyjść z tego stanu. W wywiadzie dla serwisu Newseria Lifestyle artystka wyznała, że uzależniła się od robienia zakupów.

10 lat temu byłam zakupoholiczką i wydawałam mnóstwo pieniędzy na ciuchy. Za pierwsze duże pieniądze, które zarobiłam tutaj w Warszawie, to ja chciałam się tak nachapać i tak sobie nakupić ciuchów jak Britney Spears, którą w MTV pokazywali – powiedziała. – W końcu zrozumiałam, że te szmaty nie są nic warte i w ogóle w żaden sposób nie określają mojej wartości, bo ona jest zupełnie gdzie indziej, a tylko stymulują moją próżność. Nie chcę tak żyć. Chcę być ceniona za to, co mam w głowie, w sercu – dodała.

Dziś szafa artystki nie pęka już w szwach. Część rzeczy wokalistka oddała, resztę „zbytków” planuje sprzedać.

Nienawidzę tych szmat, tych ciuchów i chcę się wszystkiego pozbyć. Zrobiłam wielkie porządki, spakowałam połowę do Domu Matki i Dziecka, a kolejną połowę niedługo będę wyprzedawać na swoim Instagramie, a weźcie to ode mnie w cholerę – zapowiedziała.

 

Tagi


Polecane

Share This