Doda oskarżyła Smolastego o spowodowanie wycieku ich singla

Wokalista bronił się i tłumaczył sytuację.


2024.05.23

opublikował:

Doda oskarżyła Smolastego o spowodowanie wycieku ich singla

fot. mat. pras.

W ten weekend Polsat zaprasza publiczność i telewidzów do śledzenia Polsat Hit Festiwalu. Jedną z atrakcji odbywającej się w Operze Leśnej imprezy będzie wspólny występ Dody i Smolastego. Artyści wykonają swój podwójnie diamentowy hit „Nim zajdzie słońce”. Wiemy już, że przygotowania do występu nie przebiegały idealnie.

Cały czas podrzucam mu jakieś fajne aranże. Chciałabym jakiś twist. Ostatnio wymyśliłam taki jazzowy sznyt, ale cały czas z mega energią, którą mamy oczywiście. Ale on nie chce. On chce 1:1 tak jak brzmi „Nim zajdzie słońce”. Szkoda, bo to już ostatni moment, kiedy razem śpiewamy ten utwór – ubolewała kilka dni temu Doda.

Teraz okazuje się, że spięcia pojawiły się już wcześniej – przy okazji premiery singla. Goszcząc w Esce Doda i Smolasty opowiedzieli o nieporozumieniu związanym ze strefami czasowymi i co za tym idzie – premierami utworów.

Doda oskarżyła Smolastego o spowodowanie wycieku

„Nim zajdzie słońce” ukazało się 10 sierpnia minionego roku. Piosenka – podobnie jak większość utworów i albumów w serwisach streamingowych – była dostępna od północy. Tyle że „od północy” oznacza, że w każdej strefie czasowej utwór pojawia się o północy czasu lokalnego. Doda nie miała świadomości, że tak jest i miała do Smoły pretensje o zleakowanie utworu.

Mogę powiedzieć, że Smolasty w dwóch kwestiach miał rację – jak zrobiłam zadymę, że piosenka wyciekła intencjonalnie przez nich, a okazało się, że to w Australii, więc ja mówię „żenada” na głosówkach moich ulubionych. „Jak robisz wyciek, to przynajmniej daj mi znać, bo ja tu jestem strażnikiem Teksasu, pilnuję wszystkiego. Co to ma być?” – opowiadała Doda.

SPRAWDŹ TAKŻE: Nowy juror w składzie „The Voice Of Poland”? Zaskakujące doniesienia

Smolasty przypomniał na antenie, że w Australii północ jest wcześniej niż w Polsce, więc to naturalne, że singiel pojawia się tam wcześniej.

A to się okazało, że w Australii jest strefa czasowa wcześniej i mieli dostęp, ale oczywiście zostałem posądzony o to, że puściłem leaka specjalnie wcześniej – wyjaśnił wokalista.

W poniedziałek artyści udostępnili klip do drugiej wspólnej piosenki. „Nie żałuję” to piosenka z wersji deluxe albumu „Aquaria” i według zapowiedzi Dody prawdopodobnie ostatni singiel w jej karierze.

Polecane

Share This