Nowy juror w składzie „The Voice Of Poland”? Zaskakujące doniesienia

Producenci szykują kolejną edycję show.


2024.05.22

opublikował:

Nowy juror w składzie „The Voice Of Poland”? Zaskakujące doniesienia

Spodziewamy się, że kolejna edycja „The Voice of Poland” przyniesie sporo zmian w składzie jury. Nieoficjalnie mówi się, że nie ma szans na to, by produkcja postawiła na ten sam skład, który oceniał uczestników w dwóch poprzednich odsłonach. Przypomnijmy – w 13. i 14. sezonie byli to Justyna Steczkowska, Lanberry, Marek Piekarczyk oraz duet Tomson i Baron.

Którzy z jurorów powrócą w 15. serii? Justyna Steczkowska zdradziła, że nie będzie jej w składzie, „Fakt” sugeruje, że miejsca TVP szykuje także następców Lanberry i Marka Piekarczyka. Redakcja zdradza, że jedno z miejsc ma zająć Kuba Badach. Producenci chcą postawić na wokalistę Poluzjantów (mającego oczywiście także znakomity solowy dorobek) ze względu na autorytet, którym cieszy się w branży. Artysta póki co nie komentuje tych doniesień. Nie robią tego także przedstawiciele Telewizji Polskiej.

SPRAWDŹ TAKŻE: Christina Aguilera strasznie schudła. Jedni są zachwyceni, inni zaniepokojeni

19 maja minął termin nadsyłania zgłoszeń do castingów zarówno do „The Voice of Poland”, jak i „The Voice Senior” i „The Voice Kids”. Oznacza to, że wkrótce poznamy skład jurorski głównej serii formatu, której emisję TVP planuje na jesień 2024.

Polecane

Share This