Doda pokazała okładkę nowej płyty. Na „Aquarii” znajdzie się jeden featuring

Poznaliśmy datę premiery wydawnictwa.


2022.10.04

opublikował:

Doda pokazała okładkę nowej płyty. Na „Aquarii” znajdzie się jeden featuring

fot. Karol Makurat / @tarakum_photography

Doda – od lat znamy ją jako artystkę złożoną z żywiołów. W muzyce i miłości prawdziwa i zawsze na 100%. Tworzy i kocha całym ciałem i duszą. Właśnie ruszył preorder jej kolejnego solowego albumu – „Aquaria”. Artystka pochwaliła się okładką w mediach społecznościowych. Na zadane przez jednego z fanów pytanie, czy jest z niej zadowolona, Dorota Rabczewska odparła: – To jest moja ulubiona okładka ze wszystkich płyt.

Na tym czwartym już solowym albumie, Doda jak nigdy rozlicza się ze swoimi demonami. Z wrodzoną precyzją Wodnika łączy bolesne słowa, które są niczym kartki z pamiętnika i z pomocą producentów z Hotelu Torino ubierają je w elektroniczne brzmienie – dance. Rozpalając tym samym w słuchaczu chęć wkroczenia na parkiet.

Doda tanecznym krokiem zamyka mroczny rozdział życia, zatrzaskując za sobą drzwi przeszłości. Ten album nie tylko w nazwie nosi ze sobą symbol odrodzenia.

Na płycie znajdziemy utwory takie jak „Fake Love” czy „Melodia ta”, które stały się numerem jeden we wszystkich rozgłośniach radiowych w całej Polsce. Doda nie zawiodła swoich najbardziej wiernych fanów i na płycie usłyszymy również i piękną balladę „Pewnie już wiesz”, a dla fanów z całej Europy, te największe hity doczekały się anglojęzycznych wersji („Waterfalls”, „My Melody”).

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez AQ🌙ARIA (@dodaqueen)

Tracklista:

01. Fake Love
02. Don’t Wanna Hide
03. Girls To Buy ft. Maria Sadowska
04. Bez Ciebie chcę żyć wiecznie
05. Melodia ta
06. No Rush with Jhn McFly
07. Do It Like I Want It
08. Pewnie już wiesz
09. Drinking
10. Tylko Ty i ja
11. Wodospady
12. Zatańczę z aniołami

Bonusy:
13. Chcę Cię coraz więcej
14. My Melody
15. Waterfalls
16. Just You And I
17. Riotka
18. High Life
19. Nie pytaj mnie

Polecane

Share This