Doda rezygnuje z pełnienia wszelkich funkcji w spółce byłego męża: ” W chwili, gdy zamykają się jedne drzwi, otwierają się nowe.”

Artystka żegna się z "Dziewczynami z Dubaju"


2022.03.18

opublikował:

Doda rezygnuje z pełnienia wszelkich funkcji w spółce byłego męża: ” W chwili, gdy zamykają się jedne drzwi, otwierają się nowe.”

fot. Karol Makurat / tarakum.pl

Na Instagramie Dody pojawił się  post, w którym artystka informuje o zakończeniu współpracy ze spółką swojego byłego męża:

– Twórczości artystycznej poświęciłam całe swoje życie i w tym zakresie pragnę dalej się rozwijać. Jako producent kreatywny spełniłam się i wykonałam swoje założenia w 200 procentach. Film „Dziewczyny z Dubaju” był na 1 miejscu w kinach, a OD DZIŚ możecie kupić go na DVD, do czego serdecznie zachęcam. W związku z tym, czyli zakończeniem mojej misji jako Dyrektora Artystycznego przy produkcji i promocji filmu „Dziewczyny z Dubaju” pragnę poinformować, że złożyłam rezygnację z pełnienia wszelkich funkcji w spółce Ent One Studios Ltd, która realizowała produkcję.

Jednocześnie zaznaczam, że moje powiązania ze wskazaną spółką były wyłącznie formalne – zgodnie z propozycją od prezesa spółki, mojego ex męża.zaufanie do Niego skutkowało wplątaniem mnie w sprawy i zdarzenia, o których nie wiedziałam i co do których konsekwencji i znaczenia prawnego nie miałam świadomości oraz wskutek których zostałam niesłusznie i bezpodstawnie narażona na daleko idące negatywne konsekwencje.

Pomimo najszczerszych chęci i licznych próśb o wyjaśnienie mi wszelkich okoliczności dotyczących Spółki, dalsze formalne trwanie na funkcjach związanych z nią – wobec braku komunikacji i jakiegokolwiek wpływu na niektóre jej działania – uznałam za bezcelowe. Mogę wziąć odpowiedzialność tylko za swoje życie i własne decyzje.

Mój pierwszy film, moje „dziecko” pobił rekordy oglądalności i wierze, że kolejny będzie jeszcze lepszy 😃dziękuję wszystkim, którzy inspirują mnie i motywują do kolejnego projektu 🎥 Od dzis losy mojego filmu nie leżą już w moich rękach… Czasem Najlepszym sposobem żeby być szczęśliwym jest nauczyć się ODPUSZCZAĆ. Zostawić za sobą rzeczy, których trzymanie się na siłę zabiera ci energię,możliwość pójścia do przodu. W chwili, gdy zamykają się jedne drzwi, otwierają się nowe. Jeśli coś w życiu tracimy, to znaczy, że nie wspiera to już naszego rozwoju albo po prostu przyszedł czas pożegnania..Dziewczyny z Dubaju.. Żegnajcie ❤️🎬 – napisała Doda.

Polecane

Share This