Doda sprzedaje swoje ciało w sieci i robi to jako pierwsza na świecie


2021.09.20

opublikował:

Doda sprzedaje swoje ciało w sieci i robi to jako pierwsza na świecie

fot. Karol Makurat / @tarakum_photography

Doda pokazała, że nieobce są jej nowe technologie. Wokalistka poinformowała, że wspólnie z Wolfstudios przygotowała cyfrowy skan swojego ciała w 3D i zamierza sprzedawać je w 400 częściach jako tokeny NFT.

Podzieliłam się na kawałki. Zrobiłam coś pierwsza na świecie! Jako osoba publiczna bardzo świadomie wykonałam krok wejścia do świata NFT ponieważ zawsze staram się być krok przed wszystkimi i wyznaczać trendy – komentuje Doda.

Lada dzień do sprzedaży ma trafić „pierwszy pakiet” ciała Dody, w ramach którego będzie można kupić 30 fragmentów. Już teraz na DodaNFT.com możecie się zapisać na najatrakcyjniejsze części ciała wokalistki.

Aby dodatkowo zachęcić kupujących Doda oferuje do tokenów NFT bonusy w postaci biletów na koncerty czy… statusów bliskiego przyjaciela na Instagramie, co pozwoli nabywcom oglądać stories adresowane wyłącznie do tej grupy.

Jako osoba publiczna bardzo świadomie wykonałam krok wejścia do świata NFT, ponieważ zawsze staram się być krok przed wszystkimi i wyznaczać trendy. To naturalne, że dla niektórych w naszym kraju niezrozumiałe może być uznane za głupie albo złe. ale ten odruch nie ma sensu. bo nas ogranicza. Można być ignorantem i zaprzeczać istnieniu świata cyfrowego, którego biznes rośnie w potęgę na naszych oczach, ale po co, skoro można na nim zyskać. Wystarczy otworzyć się na nową wiedzę i fakty.

Na świecie to już się dzieje. NFT to inwestycja i technologia przyszłości, z której korzystają najwięksi celebryci i ludzie biznesu, m.in. Elon Musk, Paris Hilton, Mark Cuban, Eminem, Shawn Mendes, a także ogromne marki takie jak Dolce&Gabbana, Louis Vuitton, Coca-Cola lub Marvel.

Dzięki NFT świat za chwile zmieni się nie do poznania. To co zrobiłam to zaledwie początek rewolucji, ale także ewolucji. Każde moje NFT i jego wartość będą rosły wraz z moją popularnością. Zestawiając to z moimi planami na przyszłość, moi fani pierwszy raz będą mieli okazje wzbogacić się, posiadając w swojej kolekcji moje NFT. Miłej zabawy – zachęca Doda.

Polecane

Share This