Doda świętuje sukces frekwencyjny „Dziewczyn z Dubaju”

Wyreżyserowany przez Marię Sadowską erotyczny dreszczowiec podbił serca widzów.


2022.01.04

opublikował:

Doda świętuje sukces frekwencyjny „Dziewczyn z Dubaju”

fot. Karol Makurat / tarakum.pl

Pandemia i związane z nią ograniczenia frekwencji w kinach nie stanęły na drodze do sukcesu „Dziewczyn z Dubaju”. Wyreżyserowany przez Marię Sadowską film, za produkcję którego odpowiadają Doda i Emil Stępień od momentu kinowej premiery, która odbyła się 26 listopada, zobaczyło już ponad milion widzów.

Erotyczny dreszczowiec od dnia premiery radził sobie znakomicie, gromadząc w pierwszy weekend w kinach ponad 280 tysięcy widzów. To najlepszy wynik polskiego filmu od marca 2020 roku.

Od początku jako producentka wierzyłam w sukces tego filmu i mając taką ekipę u boku nie mogło być inaczej😁 Dziękuję, że wy jako widzowie tak pięknie doceniliście naszą pracę. A ta choć artystycznie dla mnie wspaniała, naprawdę była ciężka… ale było warto.

„Dziewczyny z Dubaju” przekroczyły próg miliona widzów w polskich kinach i zostały jednocześnie najpopularniejszym polskim filmem, który trafiły do kin w 2021 roku. Do filmu należy również tytuł najpopularniejszej polskiej produkcji od początku pandemii – cieszy się Doda, zapowiadając, że wkrótce film trafi na platformę Netflix. Kiedy dokładnie się to stanie – tego Dorota Rabczewska na razie nie zdradza.

Polecane

Share This