Doda w sukni ślubnej i welonie jedzie przez Warszawę na dachu limuzyny. Artystka z hukiem świętuje rozwód

Wśród gości Divorce Party m.in. Maria Sadowska.


2021.11.21

opublikował:

Doda w sukni ślubnej i welonie jedzie przez Warszawę na dachu limuzyny. Artystka z hukiem świętuje rozwód

fot. Mateusz Motyczyński

Tylko ty mogłaś coś takiego zrobić – śmieje się w komentarzach pod nowym postem Dody Joanna Jabłczyńska. Artystka świętowała w piątek swój rozwód organizując Divorce Party, na które zaprosiła m.in. Marię Sadowską – reżyserkę „Dziewczyn z Dubaju”. Wokalistka uczciła powrót do stanu wolnego, m.in. jeżdżąc po Warszawie na dachu limuzyny w sukni ślubnej i welonie.

Był czas na smutki, był czas na refleksje, a teraz jest czas, żeby zamknąć pewien etap i baaaawiiiiić sięęęę… Łuuuuu! – skomentowała.

Poniżej znajdziecie kilka zdjęć z Divorce Party.

Mimo wielu tygodni wzajemnych ataków w mediach rozwód Dody i Emila Stępnia udało się przeprowadzić podczas zaledwie jednej rozprawy. Po wyjściu z sali sądowej byli małżonkowie opublikowali oświadczenia, w których podziękowali sobie za wspólnie spędzony czas.

Droga Doroto, chciałbym ci serdecznie podziękować za wspólnie spędzone lata, twoją miłość, ciepło i kobiecość. Byliśmy rodziną i pozostaniesz dla mnie ważną osobą w moim życiu. Zawsze możesz bezinteresownie na mnie liczyć. Życzę ci dużo szczęścia i takiej miłości, na którą ciągle czekasz. Zasługujesz na nią. Zawsze będę bronił twojego dobrego imienia. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Proszę, wybacz mi moje błędy. Przepraszam – napisał Stępień.

Nie dałam wczoraj znać, bo jednak przeżyłam swój rozwód bardziej niż myślałam i musiałam to przetrawić w samotności. Dziękuję sądowi za poprowadzenie sprawy sprawnie i w pełnym szacunku. Dziękuję Emilowi za wspólnych 5 lat… prywatnych i zawodowych – odwdzięczyła się Doda.

Polecane

Share This