Donatan dostał od Friza karton „pieniędzy”. „Sukces ‚dowieziony'”

"Tatuś dalej potrafi" - komentuje Donatan.


2021.07.09

opublikował:

Donatan dostał od Friza karton „pieniędzy”. „Sukces ‚dowieziony'”

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Donatan coraz rzadziej udziela się muzycznie i na ten moment niewiele wskazuje, by miało się to jeszcze zmienić. Producent nadal współpracuje z Cleo, został także producentem wykonawczym „Sezonu 3” Ekipy, czyli prawdopodobnie najgłośniejszego debiutu na polskim rynku wydawniczym w 2021 roku. I jak przystało na skalę przedsięwzięcia, został za to sowicie wynagrodzony, przynajmniej teoretycznie.

Na facebookowym profilu Donatana pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy Friza wręczającego producentowi karton banknotów. Kiedy jednak przyjrzymy się fotografii, dostrzeżemy na nich wizerunek Cleo, co może oznaczać, że przedmioty wyprodukowano z myślą o nowym teledysku Ekipy. Przypomnijmy – przy okazji premiery „Sezonu 3” pojawiła się informacja, że do końca wakacji zobaczymy jeszcze co najmniej trzy klipy, w tym jeden animowany.

Ta nieskrywana radość Ekipy przy płaceniu za moją pracę producenta i producenta wykonawczego to coś piękniejszego od pieniędzy. Sukces „dowieziony”- EKIPA nr1 na OLIS, nr1 na YouTube, nr1 w sprzedaży. Rynek muzyczny znudził mi się już w 2015, działam tu z doskoku, bo zajmuję się innymi rzeczami, ale dobrze jest raz na jakiś czas wrócić i pokazać, że tatuś dalej potrafi – komentuje Donatan.

Polecane

Share This