Donatan o narzekaniu na policję: „Prawilni – raperzy też mówią, że są super. Spotykają się na komendzie żeby ziomków sprzedawać”

Król trollingu wraca z dyskusją na tematy trudne


2021.04.19

opublikował:

Donatan o narzekaniu na policję: „Prawilni – raperzy też mówią, że są super.  Spotykają się na komendzie żeby ziomków sprzedawać”

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Tym razem producent postanowił poruszyć temat niechęci do policji. Jak wiadomo, środowisko hip-hopowe nie pała miłością do mundurowych pilnujących porządku. Donatan ma na ten temat jednak swoje zdanie:-)

– DYSKUSJA NA TEMATY TRUDNE 😎 Nie wiem o co chodzi z tym narzekaniem na Policje 🤔 Dla mnie zawsze są grzeczni, mili, zatrzymują czasem, dają upomnienie zamiast mandatu, czasem jak potrzebowałem gdzieś szybciej dojechać na koncert czy coś to eskortowali na sygnale. Kilka razy na planach teledysków pomogli. Znajomi prawilni – raperzy też mówią że super, jedzą razem makowiec, spotykają się na komendzie żeby ziomków sprzedawać. Zeznania podpisują zawsze w miłej atmosferze. Ludzie, o co Wam chodzi, tu nikogo nie ma! 😎 – napisał producent na swoim Facebooku.

DYSKUSJA NA TEMATY TRUDNE 😎 Nie wiem o co chodzi z tym narzekaniem na Policje 🤔 Dla mnie zawsze są grzeczni, mili,…

Opublikowany przez Donatan Poniedziałek, 12 kwietnia 2021

Donatan nabija się z Peji i Tedego: Kupię ich na swój koncert urodzinowy, a potem wejdzie Raflala z tortem w kształcie wanny

Donatan postanowił skomentować news na temat sprzedaży koszulki z klipu Peji. T-shirt z napisem „Fake Tede” pojawił się na postaci grającej Donatana w teledysku „Prawdziwy rap rozpie*dol”. Koszulka została sprzedana za 500 PLN-ów, a dochód z aukcji przeznaczono na cele charytatywne. W komentarzu na Facebooku serwisu glamrap Donatan napisał:

Wiecie jaki mam pomysł? Kupie ich kiedyś na swój koncert urodzinowy, tak żeby o tym nie wiedzieli. Zaśpiewają 100lat a potem wjedzie Rafalala z tortem w kształcie wanny i wyskoczą z niego kolejni z życzeniami 🙂 Na scenie będą popisy akrobatyczne, szpagaty itd. Na sam koniec chciałbym aby wszyscy prawilnie spięli się do siebie na instastories i zawalczyli na gali mma z dziewczyną, która i temu i temu ciągnęła. Wtedy będę czuł, że zrobiłem dla tej muzyki coś więcej niż kiedy przestałem ją robić 😎

W kolejnym komentarzu Donatan skupił się już tylko na Rychu:

– To chyba było jeszcze przed ulicznym rapem w TVN i nagrywaniem z influenserami? 🤔 Wtedy faktycznie tylko ja byłem zgniły i komercyjny 😎 PS ale nigdy nie byłem tak szczupły!

Przypomnijmy, że w kawałku „Prawdziwy rap rozpie*dol” Rychu komentował sukces „Rownonocy” Donatana:

Jeszcze więcej spornych kwestii, jak Donatana diament
Słabo w chuj, gdy drugie CD to płyta z instrumentalem
Wiadomo też je wydaje, tylko w edycji specjalnej
W limitowanym nakładzie, a ty lachę na to kładziesz
Nie jaram się Cepelią, sorry za zdziwioną minę – rapował w numerze Peja.

Polecane

Share This