Donatan wybuduje blok mieszkalny i przekonuje, że zrobi to dla Was


2023.11.19

opublikował:

Donatan wybuduje blok mieszkalny i przekonuje, że zrobi to dla Was

fot. facebook.com

Internetowa aktywność Donatana kręci się w dużej mierze wokół narzekania na poprawność polityczną i manifestowania statusu materialnego. Teraz producent pochwalił się fanom nowym pomysłem na biznes. Donatan przekazał, że pod wpływem drastycznego wzrostu cen nieruchomości postanowił wybudować blok, by wynajmować w nim mieszkania.

Co się dzieje na rynku nieruchomości! Widzicie to? Ceny okrutnie poszły w górę… chciałem sobie kupić kilka mieszkań, ale ceny są tak bardzo z kosmosu, że to się całkowicie nie opłaca. Jestem więc zmuszony wybudować własny blok. Przez to znowu nie mam czasu na muzykę… ale czuję się filantropem, bo robię to dla Was – przekonuje w facebookowym poście twórca, dodając w komentarzu: – Robię to dla ludzi, żeby mogli ode mnie wynajmować. Muzyką tak dużo nie zaro… tfuuu nie pomogę, staram się jak mogę.

To oczywiście Donatan, więc trudno wyczuć, na ile poważna jest jego deklaracja. Załóżmy jednak, że Donatan faktycznie stawia blok mieszkalny. Bylibyście zainteresowani wynajęciem w nim mieszkania?

Polecane

Share This