Donatan – „wygrałem”, Pudelek – „Równość”

Donatan podsumowuje występ w Opolu i mówi o przyszłości


2013.06.17

opublikował:

Donatan – „wygrałem”, Pudelek – „Równość”

Moi drodzy my tak czy inaczej wygraliśmy! – takimi słowami Donatan podsumowuje sobotni występ w Opolu – Wbrew temu że wszyscy chcieli żebyśmy po raz kolejny tłukli numer „NIE LUBIMY ROBIĆ” pokazaliśmy coś nowego. Muzyka to poszukiwanie nowych dróg i rozwiązań i właśnie dla samej muzyki i w jej rozumieniu wygraliśmy Działamy dalej. Dziękuję wszystkim którzy oddali na nas głos. CLEO i Waldemar Wall-E Kasta na scenie pokazali klasę! – twierdzi Donatan.

I dalej – Obejrzałem właśnie nagranie z wczorajszego występu w Opolu i jestem zadowolony. Czapki z głów dla CLEO bo zagrała swój pierwszy solowy występ w ŻYCIU i wypadła przy tym bardzo dobrze. Kawałek w wersji studyjnej brzmi 10 razy lepiej i niebawem go usłyszycie.

W TV wokale poszły bardzo cicho, nie wiem czy bali się kontrowersyjnych treści czy to zwykły błąd. Ogólnie organizacja festiwalu świadczy o tym że TVP, PKP i Poczta Polska to jedna wielka rodzina – ocenia.

O swojej przyszłości muzycznej „diamentowy producent” wypowiada się dość jasno: Rozgorzałą polemika na temat mojego nowego projektu z CLEO . Tak jak mówiłem jest to projekt w klimacie hip-hop RNB zupełnie inny niż RÓWNONOC i pozostałe moje wyczyny muzyczne. Jestem producentem, odczuwam potrzebę rozwoju i pracy nad czymś zupełnie nowym. Wiem że najlepiej byłoby zrobić RÓWNONOC 2, sprzedałbym duże ilości płyty… potem zrobiłbym 3 część… potem suplement i tak do usrania. Zwłaszcza że dostałem sporo takich propozycji i świetne warunki finansowe Jednak nie mam zamiaru gonić własnego ogona, nie celuje teraz w to żeby mieć więcej wyświetleń, więcej sprzedanych płyt itd. (bo to wszystko już mam) Jedynym celem jest zrobienie czegoś nowego i trudniejszego niż moja poprzednia płyta tak żeby mieć z tego maksimum zadowolenia. Dalej produkuje bity dla różnych wykonawców (ostatnia płyta Paluch-Kali, Kajman, DM2, Małpa, Sitek itd.).

Mam na profilu prawie 180 000 osób, nie obrażę się jeśli zostanie 100 000 tych których interesuje moja muzyka a nie moja RÓWNONOC. Dziękuję za uwagę!

{reklama-hh}

Na ile polskim producentom, raperom i innym przedstawicielom wszelakich scen niezależnych potrzebna jest obecność w mainstreamowych mediach? Trudno powiedzieć, ale skoro po występie na nie mniej ważnym festiwalu TOPtrendy do Pudelka zespół Coma, to Koma, a multidiamentowa płyta Donatana nosi tytuł „Równość”, to chyba nie ma sobie czym głowy zawracać…

Polecane

Share This