Donatan wyśmiewa Beyonce i JAYA-Z, zarzucając im hipokryzję

Kiedyś buty z aligatora, dziś kubraczki z lnu.


2019.02.06

opublikował:

Donatan wyśmiewa Beyonce i JAYA-Z, zarzucając im hipokryzję

fot. mfk.com.pl

Beyonce i JAY-Z zajmują się od niedawna aktywną promocją weganizmu. Artyści zorganizowali dla fanów konkurs, w ramach którego dają im możliwość otrzymania dożywotnich wejściówek na swoje koncerty w zamian za rezygnację ze spożywania produktów pochodzenia zwierzęcego. Donatan wyśmiał tę inicjatywę, zarzucając parze hipokryzję.

Mam kontrpropozycję: niechaj Bijons daje mi darmowe mięso przez 30 lat, a będę kupował bilety na jej koncerty – proponuje na swoim fanpage’u producent, dodając w komentarzu: – Najzabawniejsze w tych wszystkich aktywistach jest to, że jak grzebniecie pięć lat temu, zobaczycie ich zdjęcia w futrach z gronostajów, skórzane buty z aligatora i przeczytacie, że na weselu mieli 100 kilo kawioru z Bieługi, którą wypatroszono specjalnie dla nich 😀 Dzisiaj moda odwrotna, więc ubiorą się w kubraczki z lnu i będą nauczali o ekologii i miłości do wszystkich żyjątek – „szołbiznes” to dziwka – parafrazując słowa Napoleona który powiedział: „Opinia publiczna to dziwka”.

Donatan roztacza wizję, w której wegetarianie i weganie diametralnie zmieniają poglądy i stają się promotorami jedzenia mięsa. – Za 10 lat okaże się że przez wegetarian jest za dużo krów które powodują efekt cieplarniany i będzie moda odwrotna: „Ratuj Ziemię, jedz więcej mięsa” i dawni obrońcy żyjątek będą promowali podwójne burgery, oczywiście w ramach miłości do matki Ziemi – kończy artysta.

Przypominamy, że już 13 lutego w sieci pojawi się klip do kawałka „Mansa-Musa”, pierwszego singla zapowiadającego nową płytę Donatana. Producentem wykonawczym całości jest Robert Lewandowski, kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski. Artysta zaprosił do nowego kawałka donGURALesko, Sitka i ReTo.

Polecane

Share This