Dr. Dre rapuje o tętniaku mózgu oraz rozwodzie z Nicole Young w nowym singlu

W kawałku gościnnie udziela się KXNG Crooked


2021.02.23

opublikował:

Dr. Dre rapuje o tętniaku mózgu oraz rozwodzie z Nicole Young w nowym singlu

Ostatnio naprawdę sporo dzieje się w życiu Dr. Dre. Raper i producent rozwodzi się ze swoją żoną, Nicole Young, a do tego w styczniu trafił do szpitala z tętniakiem mózgu. Nic dziwnego, że postanowił nawinąć o tym wszystkim kawałek. DJ Silk, jeden z wieloletnich współpracowników legendarnego artysty, puścił w czasie sesji live na Instagramie snippet nowego kawałka Dr. Dre. Na kilkusekundowym nagraniu słyszymy jak Dr. Dre mówi o operacji, jaką przeszedł w styczniu tego roku, a swoją żonę nazywa „chciwą su*ą”. Numer ma nazywać się „Greedy Bitch”, a gościnnie udzieli się w nim KXNG Crooked. Co ciekawe, kilka amerykańskich źródeł twierdzi, że w utworze mamy usłyszeć także zwrotkę Eminema.

(Bitch) Trying to kill me with them lies and that perjury/ ICU/ I see you trying to fuck me while I’m in surgery,” Dre raps on the track. “In ICU/ death bed, on some money shit/ Greedy bitch, take a pick, girl you know how money get – nawija Dre – You know we don’t tolerate that nonsense, by any means get your hand up out my pocket/ This life is private just like the pilot, it’s been decided, this the Poseidon – słyszymy w dalszej części.

SPRAWDŹ TAKŻE: Żona żąda od Dr. Dre, by pozwolił jej wrócić do domu po rzeczy osobiste

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez #BaD #DoE 💸BANDS💸 (@d0nvit0da1)

Dr. Dre miał ostatnio bardzo poważne problemy ze zdrowiem. Legendarny producent trafił 5 stycznia do szpitala w Los Angeles z tętniakiem mózgu. 55-letni potentat muzyczny przebywał w swoim domu w Pacific Palisades, kiedy doszło do krwotoku i wezwano pogotowie, które natychmiastowo przewiozło go do placówki medycznej. Trafił na oddział intensywnej terapii. Przebywał tam przez kilka dni, ponieważ lekarze obawiali się drugiego krwotoku. Najprawdopodobniej przeszedł tam operację, biorąc pod uwagę fakt, że operacja jest jednym z elementów zatrzymania krwotoku. W placówce przebywał kilka dni i 18 stycznia został wypisany do domu. Pomimo powrotu ze szpitala, Dr. Dre nadal potrzebuje całodobowej opieki lekarzy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Dr. Dre (@drdre)

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane