Dr. Dre wyszedł ze szpitala ale nadal potrzebuje całodobowej opieki lekarzy


2021.01.17

opublikował:

Dr. Dre wyszedł ze szpitala ale nadal potrzebuje całodobowej opieki lekarzy

foto: mat. pras.

5 stycznia Dr. Dre trafił do Centrum Medycznego Cedars – Sinai w Los Angeles. Źródła zbliżone do Dre twierdziły, że muzyk miał tętniaka mózgu. Po wystąpieniu krwawienia został on przewieziony bezpośrednio na OIOM.

SPRAWDŹ TAKŻE: Chcieli okraść Dr. Dre, po tym jak trafił do szpitala

55-letni potentat muzyczny był podobno przytomny i stabilny, lekarze wykonali serię testów. W kilka godzin po tym jak prasa i przyjaciele Dr. Dre poinformowali, że jest on w szpitalu i prosili o modlitwę w jego intencji, artysta wystosował dość optymistyczne oświadczenie:

– Dziękuję mojej rodzinie, przyjaciołom i fanom za zainteresowanie i życzeni. Świetnie sobie radzę, a mój zespół medyczny zapewnia mi doskonałą opiekę. Wkrótce wyjdę ze szpitala i wrócę do domu. Podziękowania dla wszystkich wspaniałych lekarzy w Cedars. Jedna miłość!! – napisał na Instagramie potentat hip-hopowy po hospitalizacji.

SPRAWDŹ TAKŻE: Dr. Dre zmienił zdanie i będzie płacił żonie miliony złotych miesięcznie

Po dziesięciu dniach spędzonych w szpitalu, w piątek artysta został wypisany do domu. Źródła zbliżone do muzyka twierdza jednak, że nadal jest on pod 24-godzinną opieką lekarzy. Medycy będą przebywać w domu Dre i monitorować stan jego organizmu przez kolejnych kilka tygodni.

OBSERWUJ NAS NA INSTAGRAMIE

 

View this post on Instagram

 

A post shared by CGM.PL (@cgm.pl)

Polecane

Share This