Dr. Dre zapłaci żonie majątek. Wiemy, jaką kwotę wywalczyła Nicole Young

To jeszcze nie koniec sądowej batalii.


2021.07.23

opublikował:

Dr. Dre zapłaci żonie majątek. Wiemy, jaką kwotę wywalczyła Nicole Young

foto: mat. pras.

Wygląda na to, że proces rozwodowy Dr. Dre i Nicole Young dobiega końca. Para, która rozstała się po 24 latach, ma za sobą burzliwą sprawę pełną publicznego prania brudów. Pierwotnie Nicole Young domagała się od Andre ponad sześciu milionów dolarów rocznie, tłumacząc to wysokimi kosztami życia. Żona producenta walczyła w sądzie i w mediach, próbując m.in. dowieść jego zdrady i domagając się wglądu w dokumenty jego firm. Wszystko, by uzyskać jak najwyższe alimenty.

Dziś wiemy już, jaka kwota będzie co miesiąc wpływała na konto Nicole Young. Począwszy od 1 sierpnia producent będzie zobowiązany płacić swojej towarzyszce niemal 300 tysięcy dolarów miesięcznie. Roczne uposażenie Nicole ma wynieść 3,5 mln dolarów. To ponad 20 razy mniej niż pierwotnie wnioskowała, ale mimo wszystko wydaje się, że przy takich pieniądzach kobieta powinna być usatysfakcjonowana. Kwota ma obowiązywać do momentu, w którym Nicole nie wyjdzie ponownie za mąż lub nie zawrze związku partnerskiego.

Ustalenie alimentów nie kończy batalii sądowej, para ma przed sobą jeszcze podział majątku. Następna rozprawa prawdopodobnie już w przyszłym tygodniu.

Polecane

Share This