Drake i J. Cole jak Cristiano Ronaldo i Lionel Messi?

Panowie starli się jeden na jednego w kilku dyscyplinach.


2023.11.16

opublikował:

Drake i J. Cole jak Cristiano Ronaldo i Lionel Messi?

fot. YouTube

Pod koniec października informowaliśmy, że Drake został najlepiej sprzedającym się muzykiem w historii. Kanadyjski raper jest pierwszym artystą, który sprzedał w czasie swojej kariery ponad 200 mln płyt. Wcześniej takiej sztuki nie dokonali nawet Michael Jackson czy Elvis.

Najnowszym krążkiem Kanadyjczyka jest wydany na początku „For All The Dogs”. Jednym z kawałków nagranych na płytę jest „First Person Shootre”, do którego Drizzy zaprosił J. Cole’a. Piosenka zdążyła wspiąć się już na szczyt zestawienia Billboard Hot 100, niewykluczone, że teraz tam wróci, bowiem Drake właśnie podbił jej popularność, publikując znakomity klip, w którym mierzy się z J. Colem w różnych konkurencjach.

Jeśli kadr ilustrujący niniejszy tekst wyda Wam się nawiązaniem do kultowego już zdjęcia Cristiano Ronaldo i Lionela Messiego, to będzie to znakomite skojarzenie, bowiem właśnie do tej fotografii nawiązują grający w szachy raperzy. W „First Person Shooter” twórcy grają ponadto m.in. w tenisa stołowego, nie mogło oczywiście zabraknąć także ulubionego sportu obu artystów – koszykówki.

Polecane

Share This