Dua Lipa w najnowszym klipie Pop Smoke’a: „Jestem dumna, że mogłam uczestniczyć w nagraniu piosenki tego niezwykłego artysty”

W internecie pojawił się teledysk do wspólnego singla Pop Smoke’a i Duy Lipy – „Demeanor”


2021.07.31

opublikował:

Dua Lipa w najnowszym klipie Pop Smoke’a: „Jestem dumna, że mogłam uczestniczyć w nagraniu piosenki tego niezwykłego artysty”

Za reżyserię klipu odpowiada Nabil. W klipie oglądamy supergwiazdę popu Duę Lipę, która przychodzi na wystawną kolację do bajkowego zamku. Dua Lipa tak opowiada o współpracy:

Jestem dumna z faktu, że mogłam uczestniczyć w nagraniu tej piosenki i w ten sposób uczcić dorobek niezwykłego artysty, jakim był Pop. Byłam naprawdę wzruszona, gdy Steven Victor z jego wytwórni pokazał mi film, na którym Pop tańczy do „One Kiss” i gdy powiedział mi, że Pop był wielkim fanem mojej muzyki. Mam nadzieję, że spodoba wam się klip. Możliwość ponownej współpracy z Nabilem była świetna, to jeden z moich ulubionych teledysków.

Reżyser klipu dodaje:

Uważam, że brzmienie Pop Smoke’a i Duy Lipy idealnie się uzupełnia, dlatego moim celem przy reżyserii tego wideo było stworzenie ponadczasowego, bajkowego klimatu, z obrazem w centralnym punkcie. Mam nadzieję, że klip przemówi do wielu osób.

Polecane

Share This