Dub Inc. pierwszą gwiazdą Ostróda Reggae Festival 2014


2014.02.08

opublikował:

Dub Inc. pierwszą gwiazdą Ostróda Reggae Festival 2014

Dub Inc. to prawdziwy dynamit koncertowej energii i najważniejsi obecnie ambasadorzy francuskiego reggae. Powracają do Ostródy z nowym wspaniałym albumem „Paradise”. To prawdziwy raj dla uszu i oczu – Dub Inc. nie muszą już nic udowadniać.

Gdy w 2007 roku w Ostródzie po raz pierwszy zaprezentowali się w Polsce, mało kto spodziewał się, że szybko staną się główną gwiazdą francuskiej i europejskiej sceny reggae, przemierzającą kontynenty z własną wizją tego stylu. Tamten pamiętny koncert z marszu uczynił z nich gwiazdę polskiej publiczności reggae.

Festiwal odbędzie się w dniach 14-17 sierpnia 2014. Tegoroczna edycja festiwalu ponownie odbędzie się w ostródzkich „czerwonych koszarach” – opuszczonej bazie wojskowej, która tak dobrze sprawdziła się w 2013 roku. Bazując na ubiegłorocznych doświadczeniach wprowadzimy jednak pewne poprawki. Już teraz możemy napisać, że wejście dla publiczności umiejscowione będzie od strony centrum miasta. Pierwszy dzień to „Czwórka Reggae Contest”, będący częścią Uniwersytetu Reggae – finał najważniejszego w Polsce konkursu młodych zespołów reggae, który odbędzie się w nowoczesnym ostródzkim amfiteatrze.

Wkrótce uruchomiona zostanie sprzedaż karnetów.

Polecane

Share This