Dudek P56 staje w obronie popularnego youtubera

Raper przywołuje przykłady Zbuka i Bonusa RPK.


2024.02.27

opublikował:

Dudek P56 staje w obronie popularnego youtubera

fot. mat. pras.

2 marca w warszawskim klubie Praga Centrum odbędzie się koncert z okazji X-lecia solowej działalności Dudka P56, który wcześniej współtworzył z Bonusem RPK zespół Razem Ponad Kilo. Artysta przedstawił niedawno gości, zdradzając, że wspólnie z nim świętować będą m.in. Hemp Gru, Onar, Kaen, Dixon37, TPS, Nizioł, Floral Bugs, Bonus RPK, a także popularny YouTuber Medusa. Ta ostatnia ksywka niekoniecznie spodobała się fanom Dudka, którzy zaatakowali go w mediach społecznościowych.

„Gość specjalny czego? Walki w kisielu czy jak?”, „Brakuje tylko Zenka”, „Może Kamerzystę zaprosisz”, „Bez przesady z takim gościem”, „Zapraszacie chłopa, co ostatnio z Szalonym Szczurem wy****ł ludzi na hajs w loterii, której był twarzą, a jak ludzie zaczęli z nim jechać, że to scam, to schował łeb do wora i pousuwał wszystkie filmy promujące to g***o” – to tylko część komentarzy pod adresem Medusy, które pojawiły się na profilu Dudka.

Co na to sam raper? Artysta odpowiedział krytykom w facebookowym poście.

Ochłońcie trochę, bo wydaje mi się, że u wielu z was granice już dawno zostały przekroczone. Naprawdę nie rozumiem, skąd was się tu nagle tylu wzięło, żeby skomentować jeden post. Można wrzucać info o kawałkach, o koncertach i wiele innych informacji z mojego życia codziennego, muzycznego, a wystarczyło jedno zdjęcie Medusy i zrobił się zlot hejterów.

Otwórzcie oczy i głowy. Skąd tyle jadu i nienawiści? Nigdy nie zrozumiem fenomenu komentowania w tak negatywny sposób. (…) Zaprosiłem koleżkę tak jak wielu innych artystów, z którymi się przecinałem przez ostatnie lata. Otwórzcie głowy, bo świat się zmienia. Zbuku występuje na Clout, a Bonus zrobił sobie zdjęcie trenując z Matą i czy to jest powód do tego, żeby wylewało się morze hejtu? Oprócz życia muzycznego my nadal jesteśmy ludźmi z własnym życiem, oczywiście nie zawsze muszą Wam się podobać nasze wybory, ale naprawdę warto czasem wyluzować, bo nikt tu nikogo nie krzywdzi, a podejmuje własne wybory – skomentował Dudek.

Polecane

Share This