Duże zagraniczne media miażdżą Sylwestra Marzeń, TVP i polskie władze

O polskiej imprezie telewizyjnej głośno było kilka dni przed nią i jest po jej zakończeniu.


2023.01.03

opublikował:

Duże zagraniczne media miażdżą Sylwestra Marzeń, TVP i polskie władze

fot. kadr z wideo

To już drugi raz w ostatnich dniach, kiedy zagraniczne media zajmują się imprezą sylwestrową TVP. W ostatnich dniach grudnia TMZ informowało o tym, że Melanie C wycofała się z udziału w Sylwestrze Marzeń ze względu na rozbieżność poglądów własnych i tych lansowanych przez telewizję. Teraz wzmianki o wydarzeniu pojawiły się na łamach wspomnianego serwisu, a także w takich tytułach jak Deadline, Metro czy Daily Mail. Wszystkie są utrzymane w podobnym, krytycznym tonie.

 

Dziennikarze zwracają uwagę na wypowiedź Marcina Warchoła, który nazwał wydarzenie „Sylwestrem wynaturzeń” i piszą o politycznej burzy wywołanej imprezą. TMZ wprost wyśmiewa TVP i PiS, zaznaczając, że sami są sobie winni.

Najśmieszniejsze jest to, że TVP, mniej lub bardziej publiczne medium, regularnie nadaje w zgodzie z przekazem PiS-u, a Black Eyed Peas zostało zaproszone przez kogoś powiązanego z partią rządzącą. Także… to w sumie sami sobie to zrobili – zauważa cytowane przez Pudelka TMZ. – Will podkreślał, że Black Eyed Peas zawsze stało na straży wartości, o które walczy. Wydaje się więc jasne, że niekoniecznie są kimś, kogo PiS mógłby chcieć zaprosić na swoją imprezę sylwestrową.

Polecane

Share This