„Dużo ciebie mi” – LemON zaskakuje nowym singlem i klipem

Grupa zapowiada piąty album.


2023.02.10

opublikował:

„Dużo ciebie mi” – LemON zaskakuje nowym singlem i klipem

fot. mat. pras.

W sieci pojawiło się wideo do premierowej piosenki grupy LemON. „Dużo ciebie mi” zapowiada piątą płytę zespołu Igora Herbuta. – Napisaliśmy piosenkę i chcielibyśmy się nią z Wami podzielić. Niektórzy już słyszeli, ci, którzy byli z nami na koncertach dziesięciolecia. Podobno nie wychodzi z głowy, a w każdym razie o tym właśnie jest. O tym, co nadaje naszemu życiu sens, o naszych małych niegroźnych obsesjach. O tym, co dla nas jest ważne. „Trochę deszczu, trochę kawy, trochę słońca, trochę marzeń, dużo ciebie trzeba mi” i to wszystko prawda – komentuje lider grupy.

Sam tytuł też nie jest przypadkowy. Roboczy ”ulubiona” nie został oficjalnym, bo jak mówi Igor: – Utwór nazywa się „Dużo ciebie mi” – bo uznaliśmy, że roboczy, koncertowy tytuł „ulubiona” brzmi nieco zbyt discopolowo. No sami zobaczcie, jak to wygląda: LemON – „Ulubiona”.

Zespół już w lutym wyrusza w akustyczną trasę koncertową z nowymi aranżacjami ich dotychczasowych hitów, gdzie “ulubiona piosenka co chodzi po głowie” da się usłyszeć także w takiej odsłonie. Trasa odbędzie się w pięknych przestrzeniach takich jak Narodowe Forum Muzyki we Wrocławiu czy Cavatina Hall w Bielsku-Białej.

Polecane

Share This