Dwa Sławy łączą siły z The Returners


2021.09.21

opublikował:

Dwa Sławy łączą siły z The Returners

fot. Szerszeń

Ponad półtora roku po premierze „Pokolenia X2” Dwa Sławy zaatakowali znienacka nowym singlem. „BD GRAŁ” na beacie The Returners to jeszcze nie zapowiedź nowego albumu, ale potwierdzenie wysokiej formy artystycznej, do jakiej przez lata przyzwyczaili nas Astek i Rado Radosny.

Dwa Sławy powrócili z nowym bangerem. Ucieszy on nie tylko wkręconych gamerów, ale również wszystkich spragnionych nowości fanów łódzkiego duetu. Zwłaszcza, że Sławy przenoszą nas do słonecznej Macedonii, gdzie razem z Szerszeniem zrealizowali ten wyjątkowy teledysk.

Klip ukazał się oczywiście na kanale 2020 labelu, z którym Sławy kontynuują współpracę wydawniczą. Przypomnijmy, że już poprzedni krążek „Pokolenie X2” ukazał się przy współpracy z tą wytwórnią.

No i na przykład myśmy nauczyli się angola grając w gry, na długo zanim twoja stara kazała ci zapauzować LOLa. Przy współpracy z ekipą G2A robimy trawers nostalgicznej ścieżki pamięci, wcielając się w ukochanych bohaterów z lat minionych; kiedyś to byli – komentują artyści.

Polecane

Share This