Dua Lipa i dwie ikony muzyki w nowej wersji „Levitating”


2020.08.14

opublikował:

Dua Lipa i  dwie ikony muzyki w nowej wersji „Levitating”

21 sierpnia do sklepów trafi album „Club Future Nostalgia: The Remix Album”. Na krążku znajda się remiksy kawałków z płyty „Nostaligia” popularnej wokalistki. Pierwszy z singli zapowiadających wydawnictwo jest numer „Levitating„, w nowej wersji nagrany z Madonną i Missy Elliott! Trzeba przyznać, że jak na 24-letnią wokalistkę, Lipa nie może narzekać na towarzystwo, które chce z nią współpracować.

SPRAWDŹ TAKŻE: J Balvin, Dua Lipa, Bad Bunny i Tainy we wspólnym utworze

Jestem bardzo wdzięczna, że Dua poprosiła mnie o udział w tek płycie, bo jestem fanką jej twórczości i uwielbiam wibracje lat 80-tych, które daje jej muzyka. Kiedy jej zespół wysłał mi numer od razu pomyślałam – „oooh to jest ogień”. Natychmiast nagrałam swoją zwrotkę. Wiem, że spodobało jej się to co zrobiła – powiedziała legendarna Missy Elliott.

– Postanowiła przenieść imprezę na inny level. Z pomocą The Blessed Madonna stworzyłyśmy mixtape, który stał się krążkiem „Club Future Nostalgia: The Remix Album”. W „Levitating” dołączyły do mnie absolutne królowe – Missy Elliott i Madonna – powiedziała Dua Lipa.

Na album z remiksami trafić ma także nowa wersja numeru „Physical” z Markiem Ronsonem i Gwen Stefanii.

Źródło: YouTube / NME

Polecane


Share This