Dwóch zwaśnionych kiedyś raperów twarzami marki odzieżowej

Panowie stawiają na elegancję


2020.12.10

opublikował:

Dwóch zwaśnionych kiedyś raperów twarzami marki odzieżowej

Foto: @piotr_tarasewicz / @cgm.pl

Na facebookowym profilu KRUK’s different pojawiło się wspólne zdjęcie Peji, Waldka Kasty i Glacy ubranych w garnitury. Wszystko wskazuje na to, że panowie rozpoczęli współpracę z firmą szyjącą elegancką odzież na miarę. W opisie marki czytamy:

Dzisiejszy świat – rozpędzony i nie dający chwili wytchnienia, gdzie nie zawsze znajdujemy czas na rozmowę, za to wnikliwie obserwujemy i to nasz strój jest tym, co pierwsze podlega ocenie.

different, to inne podejście do garderoby współczesnego mężczyzny. To indywidualny projekt, który sprawi, że będzie można poczuć różnicę.
Szycie na miarę – to nie tylko idealne dopasowanie do sylwetki, wybór fasonu, czy odpowiedniej tkaniny – to przede wszystkim taki dobór garderoby, aby wyrażała ona niepowtarzalny charakter mężczyzny.

Natomiast na swoim FB, Waldek zapowiedział, że już wktórce pojawi się jego wspólna rozmowa z Rychem. Nie jest tajemnicą, że lata temu panowie nie pałali do siebie miłością:

– „Rozmowy w garniturach” dla @kruksdifferent obfitują w niespodzianki. Obserwuj,ciekawych gości nie zabraknie. Tego nikt nie przewidział.Rozmowa nie tylko o tym jak byli wrogowie potrafią się godzić. Już wkrótce.

Nie zwalniamy tempa…. Peja Slums Attack Glaca Waldemar Wall-E Kasta

Opublikowany przez KRUK’s different Środa, 9 grudnia 2020

„Rozmowy w garniturach” dla @kruksdifferent obfitują w niespodzianki. Obserwuj,ciekawych gości nie zabraknie.Tego nikt…

Opublikowany przez Waldemara Wall-E Kastę Środa, 9 grudnia 2020

Polecane

Share This